Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky pro lidi v insolvenci

Zbankrotovat neboli skončit v insolvenci, to není právě nejlepší vizitka, na základě které by se vám potencionální věřitelé jen hrnuli, když dojde na nutnost si,

i přes dřívější zkušenosti, půjčit peníze. Existuje vůbec někdo, kdo vám v podobném případě nabídne pomocnou ruku a vloží ve vás důvěru?

Kam si ušetřit cestu

Všechno jde, když se chce, aneb nic není nemožné. Přes tato optimistická prohlášení, pokud jste v insolvenci, rovnou vyškrtněte ze svých plánů cesty do všech bank. Pravidla bankovního půjčování peněz podobnou možnost zcela vylučují.

U nebankovních poskytovatelů se pak zaměřte na to, zda jsou členy uskupení pro zodpovědné úvěrování. Ani u těch totiž s největší pravděpodobností nepochodíte. S prázdnou odejdete rovněž všude tam, kde poskytovatel již předem inzeruje, že jeho produkt není dostupný zájemcům v exekuci – někteří poskytovatelé již insolvenci také přímo zmiňují.

Podmínky jsou všelijaké, ale rozhodně ne ideální

Přes výše zmíněná omezení lze najít na finančním trhu stále dost subjektů, které to s vámi, byť jste insolventní, zkusí. Ne však z dobré vůle, ne z potřeby dobročinnosti, ale aby si i oni přišli na své. Ať již vyberete nebankovní společnost nebo soukromého investora, počítejte s tím, že s vámi nebude mít slitování, jestliže se od smluvených podmínek sebeméně odchýlíte.

 Půjčky v insolvenci

Přehled článků

Půjčky za těchto okolností bývají poměrně drahé, mnohdy vysloveně předražené, často se za ně musíte zaručit neúměrně hodnotnou zástavou.

Řešení, které bolí nejméně

Řešením této zdánlivě patové situace mohou být rychlé půjčky, jejichž poskytovatelé nepožadují potvrzení o příjmech, proto se o vaší situaci nedozví a získáte tak půjčku za standardních podmínek dané společnosti. Přestože většinou nepatří k těm na trhu nejvýhodnějším, při opatrném a uvážlivém výběru se pro vás a vaši rodinu nestanou ani likvidačními.

Diskuse
  • půjčka v insolvenci komentovat příspěvek 17.3. 2018 23:33
    Dobrý den poradí mi někdo kde si půjčit když jsem v insolvenci děkuji je to nutné a spěchá to.

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa