Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky na směnku - přijedeme

Potřebujete peníze, ale tak nějak tušíte, že cesta do banky by byla marná? Máte za sebou tolik finančních kotrmelců,

že dokonce i některé nebankovní společnosti spíše varovně zvednou prst, než by vás zahrnuly penězi? Dokonce i pro vás existuje řešení. Většinou se jmenuje půjčka na směnku poskytují ji je jak nebankovní společnosti, tak soukromí investoři.

Když nejde hora k Mohamedovi…

Směnka je pro investory jistou ochranou před dlužníkovou nezodpovědností, proto ji mnohdy vyžadují jako zástavu. Kde ale hledat někoho, kdo vám na ni půjčí? Samozřejmě na internetu. Co si ale počít, jestliže nejbližší poskytovatel půjček sídlí v takové vzdálenosti od vašeho bydliště, že by vás cesta k němu stála spoustu peněz, které nemáte, a spoustu času, který si nemůžete dovolit ztratit? Odpověď je nasnadě. Najděte si poskytovatele, který přijede naopak za vámi.

… přijde Mohamed k hoře

Může vám to hodně usnadnit život. Ušetříte spoustu času i peněz a vyhnete se obavám, že poté, co jste do snahy získat půjčku obojí investovali, vyjdete z jednání s prázdnýma rukama. Toto riziko zde nese poskytovatel. Po prvotní domluvě, která se dá uskutečnit telefonicky a většinou také zdarma, protože poskytovatele stačí kontaktovat online, sms, nebo prozvonit a on zavolá sám zpět, za vámi investor přijede, vše osobně projedná v prostředí, které si zvolíte, podepíšete směnku a dostanete své peníze. Rychlé a jednoduché.

 Půjčka na směnku

Přehled článků

Jak splácet

Půjčky na směnku, kvůli kterým za vámi poskytovatel přijede, bývají vypláceny v hotovosti, způsob splácení však lze obvykle zvolit. Pokud se nechcete s poskytovatelem půjčky pravidelně stýkat kvůli splátkám, můžete volit i bezhotovostní formu splácení převodem ze svého bankovního účtu. Rozhodně se však musíte sejít poté, co svůj závazek splatíte. Máte právo získat zpět svou podepsanou směnku a nebylo by rozumné jej nevyužít.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa