Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka před výplatou – ano nebo ne?

„Schází vám peníze před výplatou? Přijďte, my vám půjčíme!“ Všichni ten slogan známe, všichni se s ním denně setkáváme,

všichni chápeme základní myšlenku – ne všichni se však s podobným tvrzením ztotožňujeme. Jaký je ve skutečnosti smysl půjček před výplatou? Představují neúměrné riziko nebo mohou skutečně pomoci?

Rychlé půjčky

Potřebujete peníze, a to nejlépe okamžitě? Pak pro vás nabídka bankovních ústavů není zajímavá. Všechno to vyřizování, prokazování a dlouhý schvalovací proces – ne, nic pro vás.

Ale proto tady jsou nebankovní společnosti a jejich nabídka rychlých půjček, které můžete využít, když se ocitnete v úzkých.

Půjčit si nebo ušetřit?

Šetření a vytváření finančních rezerv zní jako rozumný nápad, mnohdy se o to i snažíme, ale jak jde čas a termín poslední výplaty se stává stále starší historií i rezerva na účtu se většinou ztenčuje a ztenčuje, až nezbývá skoro nic. Možná to není z hlediska správného hospodaření ideální, bohužel ale reálné. A právě pro tyto případy jsou zde půjčky před výplatou, které vám mohou ve výjimečných případech, kdy vás výdaje zaskočí, pomoci.

Přehled článků

 Rychlá půjčka

Nehrozí mi dluhová past?

Pokud se takto ptáte dříve, než si půjčíte, věřte, vy nejste v nebezpečí. Uvědomovat si riziko znamená úspěšně mu předcházet. Na finanční produkt nelze pohlížet jen z hlediska těch, kdo se dostali do problémů vlastní nezodpovědností. Přesto neuškodí připomenout si, že existují půjčky výhodnější i méně výhodné.

Jak si správně vybrat půjčku?

Předtím, než se finančně zavážete, sami a bez nátlaku si dobře promyslete nejen to, kolik jste ochotni za půjčku přeplatit, ale i jaký způsob splatnosti je pro vás nejvýhodnější. Chcete peníze vrátit jednorázově? Vyhovuje vám týdenní splátkový kalendář nebo měsíční splátky? Relativní výhodnost půjčky si orientačně ověřte uvedenou výší RPSN – zjednodušeně čím vyšší cifra, tím nevýhodnější podmínky pro vás.

Diskuse
  • Půjčka do výplaty Návštěvník komentovat příspěvek 27.8. 2017 22:22
    Napište vaší zkušenosti s půjčkou před výplatou

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa