Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Rychlá půjčka pro dlužníky

Pokud člověk potřebuje rychle půjčit peníze a ještě k tomu již v nějaké bance či jiné finanční instituci dluží větší částku peněz,

je naprosto zřejmé, že u banky má tento jedinec velice malou šanci získat další půjčku. Rychlé půjčky téměř pro kohokoliv, tedy i pro zadluženou osobu, jsou totiž na českém finančním trhu doménou nebankovních institucí.

Tyto půjčky lze zpravidla získat bez doložení pravidelných příjmů a bez toho, že by pracovníci finanční instituce nahlíželi do Bankovního registru klientských informací, Nebankovního registru klientských informací a registru SOLUS, což je právě důvod toho, proč půjčku mohou čerpat i zadlužení lidé.

Avšak samozřejmě to není bez určitého „háčku“ – to, že mohou rychlou půjčku čerpat téměř všichni zájemci, je většinou také finančními institucemi zohledněno v cenách těchto půjček, které jsou zpravidla o hodně dražší než půjčky bankovní.

I rychlé půjčky však mají stejně jako bankovní půjčky určitá omezení, která však netkví v jejich omezené dostupnosti, tak jako tomu je u bank, ale naopak se skrývá v jejich omezené výši a v omezené době splatnosti, protože:

  • rychlé půjčky jsou zpravidla poskytovány pouze do výše pěti (nebo případně u některých institucí do výše deseti) tisíc a

  • jejich splatnost si zpravidla může žadatel o půjčku určit sám, ale pouze v institucí stanoveném limitu, kterým je zpravidla doba jednoho měsíce od čerpání půjčky.

Výše uvedená omezení mohou být v některých případech upravena, a to např. tehdy,

 Rychlá půjčka pro dlužníky

Přehled článků

pokud se jedná na základě dosavadních zkušeností konkrétní finanční instituce o spolehlivého klienta, se kterým se nepředpokládají ani v případě další půjčky žádné komplikace.

Na závěr je vhodné uvést, že rychlé půjčky pro dlužníky jsou zpravidla sjednávány prostřednictvím telefonu nebo internetu, proto je vždy lepší vybírat si věrohodné společnosti a nikdy nevyužívat podezřelé nabídky půjčky, ve kterých jsou např. požadovány platby předem, nebo je třeba komunikovat s využitím vysoce zpoplatněného telefonního čísla.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa