Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky invalidním důchodcům

Ocitli jste se v tíživé životní situaci, nebo toužíte po něčem novém, čemu vaše finanční možnosti nedostačují, ale přitom je váš hlavní příjem jen invalidní důchod?

Nevíte, zda si můžete dovolit půjčku a jestli vás bude ochotna založit pouze nebankovní instituce s nevýhodnějšími úroky a podmínkami, či zda se můžete obrátit i přímo na vaši banku?

Nebankovní instituce

Na nebankovní instituce se můžete obracet téměř v jakékoliv situaci, tudíž nejsou na překážku ani příjmy invalidního důchodce. Jsou dokonce takové, které půjčují peníze bez jakéhokoliv dokladu o příjmu, jen je třeba v takovém případě dát pozor na podmínky takové půjčky. Úroky zpravidla bývají neúnosné (80% a více) a podmínky vás staví do situace, kdy při první včas nezaplacené splátce máte na krku opravdu velký problém v podobě velice vysokých pokut a posléze i exekuce. V těchto případech lze skutečně vřele doporučit důkladně si pročíst všechna pravidla a podmínky, které vám daná společnost nabízí. Ne vždy se vám vyplatí tolik přeplatit a tolik riskovat.

Banky

Naštěstí jsou i banky, které půjčují peníze lidem s příjmy invalidního důchodce.

 Půjčky bez doložení příjmu

Přehled článků

Ovšem zde je značně zvýšený důraz na podmínky poskytnutí půjčky i její výši. Ne každá banka je ochotná na tento druh příjmu přistoupit, a pokud ano, je brán v potaz pouze invalidní důchod plný neboli invalidní důchod třetího stupně. Zároveň je možné brát v úvahu i invalidní důchod částečný, zde je ale nutností prokázat příjmy manžela či partnera sdílejícího společnou domácnost. V tomto případě je také ideální zažádat o půjčku v bance, kde máte dlouhodobě vedený účet, a tudíž jsou vaše příjmy i výdaje velmi snadno prokazatelné. Banka ovšem také vždy požaduje veškerá oficiální potvrzení v písemné formě, což nebankovní instituce většinou nepotřebuje. Z těchto zvýšených požadavků pak ale zároveň vychází i výrazně nižší úrok.

Diskuse

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa