Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky na směnku bez poplatku vyřeší vaše problémy

Patříte k lidem, kteří mají problém získat půjčku? Měli jste již potíže s dodržením termínu splácení, máte nízký příjem,

nemáte majetek, kterým byste mohli půjčku zajistit?¨A bojíte se, že zaplatíte příliš mnoho na nejrůznějších poplatcích? Pak vás jistě zaujme nabídky půjčky na směnku bez poplatku. Nebudete muset shánět nejrůznější potvrzení ani ručitele a vše vyřídíte pohodlně a rychle.

Směnka jako cenný papír

Směnku definuje zákon jako cenný papír, dá se s ní tedy dále obchodovat. Protože se jedná o úvěrový doklad, musí obsahovat zákonem dané údaje. Na základě směnky může její majitel požadovat zaplacení dané částky v době, kterou směnka stanovuje. Směnkou je potvrzen dlužnický závazek, nemá však přesně danou formu, pouze to co musí obsahovat. Pokud by některý ze zákonných údajů chyběl, není směnka platná.

Opatrnost se vyplatí

V případě půjčky na směnku se vyplatí opatrnost. Pokud byste si něčím nebyli jisti, nechte si poradit od nezávislých odborníků. Mezi soukromníky, kteří často půjčky na směnku nabízejí, se mohou vyskytovat nepoctivci. Poskytovatele si prověřte, podívejte se do obchodního rejstříku, projděte si fóra o půjčkách na internetu. Rozhodně nereagujte na anonymní nabídky na nejrůznějších vývěskách nebo v inzerátech, kde je uvedeno pouze telefonní číslo. Podvodníci často vyžadují podpis směnky ještě před poskytnutím hotovosti.

 Půjčky na směnku

Přehled článků

Půjčky na směnku bez poplatku jsou přitažlivé i pro poskytovatele

Proč jsou půjčky na směnku populární mezi poskytovateli? Je to především proto, že jsou snadno a rychle vymahatelné. Dlužník za ně ručí svým majetkem, úroky jsou vysoké, takže zisk poskytovatele je jistý. Proto je vhodné důkladně si rozmyslet, zda půjčku doopravdy potřebujete, v případě potíží se splácením se může lehce stát, že u vašich dveří zazvoní exekutor.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa