Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka bez ručení má své výhody

Nemáte šanci na získání půjčky v bance, protože nesplňujete podmínky a nemáte nikoho, kdo by se za vás zaručil ani majetek, který byste mohli použít jako zástavu?

Přesto potřebujete půjčku a chtěli byste takovou, která by byla transparentní a nabízela i nějaké bonusy? Zkuste se porozhlédnout po půjčkách bez ručení a uvidíte, že se vám podaří najít přesně takovou půjčku, jakou byste potřebovali. Nebankovní půjčku bez ručení nemusíte ničím zajišťovat. Nepotřebujete tedy ani ručitele, ani nemovitost jako záruku. Půjčku vyřídíte rychle a s minimem dokladů.

Půjčka bez ručení pro všechny

U půjčky bez ručení můžete najít celou řadu výhod. Protože nebankovní společnosti nemusí dodržovat stejné podmínky jako banky, mohou být ke svým klientům mnohem mírnější. Mezi půjčkami bez ručení najdou vhodnou variantu všichni zájemci. Jedinou podmínkou je plnoletost, trvalý pobyt v České republice a pravidelný příjem. Je možno zvolit si nižší či vyšší částku i tehdy, když máte nižší bonitu. A navíc výrazně ušetříte čas, protože nebudete muset shánět nejrůznější potvrzení, ručitele ani výpisy z katastru nemovitostí.

Půjčka bez ručení má i nevýhody

Kromě výrazných výhod najdete u půjčky bez ručení i nevýhody. Tou největší je určitě vyšší úroková sazba. To znamená, že zaplatíte o dost více, než činila původní zapůjčená částka. Někdy se platí i nejrůznější poplatky, zvláště když požadujete hotovost na ruku. Mnohdy je i velice krátká doba splatnosti, to však záleží na zvoleném druhu půjčky a na poskytovateli. Pozor na podmínky půjčky si dejte zvláště u půjček bez ručení od soukromníka.

 Půjčka bez ručení

Přehled článků

Důkladně si přečtěte smlouvu, a pokud něčemu nebudete rozumět, nepodepisujte.

Jak zažádat o půjčku bez ručení

Žádost o půjčku bez ručení je velice jednoduchá. Můžete požádat telefonicky, osobně nebo online. Online forma je nejpohodlnější – v klidu a pohodlí domova můžete vyplnit formulář žádosti a odeslat v kteroukoli denní či noční hodinu. Vaše půjčka bude nejdříve předběžně schválena a pak doladíte další detaily. Postupy se liší podle jednotlivých poskytovatelů, obvykle vás kontaktuje operátor, který s vámi vše další vyřídí. Podpisy a dokumenty můžete vyřídit osobně nebo poštou a pak už jen očekáváte peníze na účtu.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa