Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Rychlá SMS půjčka

Potřebujete půjčku, kterou byste mohli získat okamžitě, a stačí vám menší částka? Pak hledejte na internetu mezi SMS půjčkami.

Jedná se o online rychlé půjčky, které si můžete sjednat odkudkoli. Potřebujete počítač s internetem, mobilní telefon a osobní doklady. SMS půjčky jsou neúčelové, nemusíte tedy zdůvodňovat, jaké úmysly s půjčkou máte. Žádat o rychlou půjčku lze i prostřednictvím SMS, ovšem až po splacení první půjčky.

Proč je půjčka rychlá a jednoduchá

Velkou předností rychlé SMS půjčky je lehkost vyřízení a schválení. Žádost má podobu formuláře, který je potřeba vyplnit. Pak probíhá registrace žádosti a uvedené údaje jsou rychle ověřeny (bydliště, zaměstnavatel, účet), půjčka je pak schválena nebo zamítnuta. Proběhne – li vše bez komplikací, bude vám částka zaslána na účet nebo složenkou na vaši adresu. Existují i rychlé půjčky na ruku, ale ty je potřeba vyřídit s obchodním zástupcem poskytovatele.

Rychlá SMS půjčka má svá pravidla

Reklama vám bude nabízet částky do 10 000 Kč, ale při první půjčce tuto částku nikdy nedostanete. Když první půjčku (obvykle ve výši jednoho nebo dvou tisíc korun) splatíte a požádáte znovu, bude vám částka navýšena. To znamená, že na maximální částku dosáhnete třeba až při čtvrté nebo páté půjčce, záleží na podmínkách poskytovatele.

 SMS půjčka

Přehled článků

U vyšších částek pak musíte podepsat smlouvu o spotřebitelském úvěru. To lze udělat i elektronicky.

Rychlou SMS půjčku lze opakovat

Velkou výhodou rychlé SMS půjčky je to, že když vám byla schválena a vy jste ji řádně splatili, dostanete další rychlé půjčky ve zjednodušeném procesu – stačí jen kliknout na správná tlačítka na stránkách poskytovatele nebo poslat SMS. Pokud byste někdy měli se splacením SMS půjčky problémy, nabízí se možnost odkladu splátek – zaplatíte poplatek za odklad a můžete si dobu splacení odložit.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa