Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Co dělat, když nemáte na splácení půjčky

Někdy se do situace, kdy nemůžeme splácet půjčku může dostat každý. V tomhle článku si prozradíme pár tipů a rad, které by nám v takové situaci mohli pomoci

Když se tedy dostanete do takové situace, může Vám pomoci následovné.

Požádejte o pomoc své blízké

V první řadě bychom měli rozhodně kontaktovat své nejbližší. S nimi se můžete pokusit sestavit jednu splátku, díky čemuž získáte čas. Nejlepší je požádat vícero známých o menší částky. Pro nikoho by pár stovek neměl být problém a přitom Vám to neskutečně vytrhne trn z paty. Získáním času do další splátky se Vám většinou již povede znovu získat nějaký zdroj financí a znovu obnovíte schopnost splácet úrok.

Rychlé brigády

Není nic lepšího, než si domluvit rychlou brigádu. Zaměstnavatelé bývají často poměrně ochotní. Mohou Vám tedy poskytnout okamžitou platbu za odpracované hodiny. Každý den tak můžete dostat své peníze za práci, ze kterých následně můžete uhradit další splátku. Jestliže k brigádě ještě pracujete, bude tento proces poměrně hodně fyzický náročný, musíte ale pamatovat na to, že nejde o dlouhodobější činnost a hned jak se vrátíte do schopného stavu vracet splátky, brigádu můžete zanechat.

Odložení splátky

Některé druhy úvěru mají možnost odložit splátku. Před takovým krokem ale doporučujeme detailně přečíst smlouvu. Odložení splátky nebude jen tak zadarmo. Instituce se za tyto služby navíc často účtují poplatky, které se odrazí později. Proto je důležité důkladně si projít smlouvu a podívat se, jestli se Vám vůbec tenhle odklad vyplatí.

 Rychlá půjčka

Přehled článků

Tuhle možnost je dobré volit pouze v posledním krajním případě, někdy ale opravdu může pomoci.

Co nikdy nedělat

Rozhodně nedoporučujeme hradit úvěr z jiného úvěru. Tenhle proces je nesmírně nevýhodný a navíc se do svých dluhů můžete rychle zamotat. Všechny dluhy se začnou vzájemně prohlubovat a i při následném splácení už tuhle situaci nemusíte zvládnout. Proto je vždy lepší využít odložení splátek, nežli řešit úvěr jiným úvěrem.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa