Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka bez příjmu a ručení

Chcete si vypůjčit určitou částku, ale nechcete nebo nemůžete dokládat své příjmy? Dostali jste nabídku půjčky, která je podmíněna ručitelem, a vy nemáte nikoho vhodného?

Pak hledejte půjčku bez příjmu a ručení. Bez dokladu o příjmu nebo bez ručitele vám někteří poskytovatelé půjčku neschválí. Proto je půjčka bez příjmu a bez ručitele vhodná například pro studenty, matky na mateřské dovolené, důchodce, nezaměstnané, podnikatele, kteří nechtějí přiznávat příjem, a další. Tito lidé mají málo šancí na získání půjčky v bankovním sektoru, kde se na žadatele o půjčku kladou poměrně přísné nároky.

Nebankovní společnosti tyto půjčky nabízejí

Nabídka půjček bez příjmu a ručitele je typická pro nebankovní poskytovatele půjček. Část půjček je zde zaměřena právě na skupinu zájemců, která nechce dokládat příjem ani poskytnout ručitele. Je však nutno počítat s tím, že půjčka bez příjmu a ručitele bude mít vyšší úrok nebo poplatek. Jedná se o druh půjčky s vyšší rizikovostí, takže nebankovní instituce počítají s určitou ztrátou při nesplácení a tuto ztrátu pokrývají právě vyššími úroky.

Jak na půjčku bez příjmu a ručitele

Vše je jednoduché – poskytovatele lze vyhledat na internetu a důkladně se dopředu seznámit s podmínkami poskytované půjčky. Pak je již postup podobný jako u každé jiné žádosti o půjčku. Ve většině případů budete potřebovat dva doklady totožnosti, potvrzení trvalého bydliště a ověření bankovního účtu. Pokud byste měli zájem o vyšší částku, lze předpokládat, že místo ručitele budete muset poskytnout zajištění, například zástavou nemovitosti.

 Půjčka bez ručení

Přehled článků

Poskytovatele půjčky bez příjmu a ručitele vybírejte obezřetně, podmínky u různých poskytovatelů se mohou velmi výrazně lišit.

Pozor na podmínky smlouvy

Pokud jste si připravili podklady, může vše proběhnout velice rychle a u nižších částek i pouze online. Půjčka bez příjmu a ručitele je neúčelová, takže finance lze použít na cokoli. Vše probíhá bez průtahů a komplikací, mnohdy není žadatel prověřován ani v registru dlužníků. Rozhodně se vyplatí důsledné pročtení podmínek půjčky a ověření informací o poskytovateli. Protože půjčka bez příjmu a ručitele mívá mírná kritéria, je přitažlivá i pro podvodníky, kteří se snaží vnutit zájemci o půjčku velmi nevýhodné podmínky.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa