Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Neověřené rizikové půjčky

Nabídek na půjčky je velké množství. V poslední době se oblíbenými a stále více nabízenými stávají rychlé krátkodobé půjčky

mezi nimiž se však často vyskytují i neověřené rizikové půjčky. Je potřeba dobře zvážit volbu poskytovatele půjčky, jedině prověřením nabídky a důkladným pročtením smlouvy se lze vyhnout podvodu nebo zklamání. Protože při podání žádosti o půjčku uvádíte mnoho citlivých osobních údaj, je zde vysoké riziko, že by tyto údaje mohly být zneužity.Prověřte si kontakt a údaje o poskytovateli půjčky, a nikdy nevyplňujte formuláře tam, kde e autor nabídky anonymní.

Nebankovní rizikové půjčky

Půjčky, které je možno považovat za rizikové, poskytují některé nebankovní společnosti nebo soukromníci. Jejich nevýhodou bývá velmi vysoký úrok. Poskytovatel půjčky tak chrání své investice v případě, že část zákazníků nebude své půjčky splácet. Úroky mohou být až v takové výši, že jsou považovány za lichvářské. Příjemce neověřené rizikové půjčky se tak může dostat do ještě větších problémů, než ve kterých byl před poskytnutím půjčky. Často jsou právě tyto půjčky příčinou velmi nepříjemných exekucí.

Na koho jsou zaměřeny neověřené rizikové půjčky

Neověřené rizikové půjčky se zaměřují především na tu skupinu obyvatel, která nemá šanci získat půjčku u banky nebo větší nebankovní společnosti. Jedná se o jedince s nízkým příjmem nebo ty, kteří příjem nemohou doložit, žadatele, kteří již čerpají větší množství půjček, nebo dlužníky, kteří neplnili své povinnosti a mají záznam v registru dlužníků.

 Půjčka bez registru

Přehled článků

Smlouvy pro neověřené rizikové půjčky většinou obsahují nevýhodné podmínky pro dlužníky a velmi tvrdé sankce pro ty, kteří tyto půjčky nebudou splácet.

Kdy je půjčka riskantní

Jakou půjčku byste si nikdy neměli brát? Takovou, která má příliš nevýhodné podmínky – především vysoký úrok a sankce v případě nesplácení, které dlužníka dokážou dostat do velkých problémů. Kromě prověření poskytovatele je potřeba zvážit, zda opravdu zvládnete půjčku splácet. Pokud tuto jistotu nemáte, raději se půjčování peněz vyhněte. Smlouvu o půjčce nepodepisujte v časové tísni nebo v nepříznivé situaci a pod nátlakem okolností. V takovém případě byste mohli přistoupit na velmi nevýhodné podmínky, které by vás mohly uvést do mnohem větších problémů.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa