Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky bez starostí

Už Komenský řekl: „Peníze snáze odcházejí, než přicházejí.“ Platilo to v 17. století a platí to i dnes. Ukažte mi někoho, kdo je nepotřebuje!

Stále nám schází, stále potřebujeme více, než máme. A právě pro tyto případy existují půjčky. Jedna by se vám hodila, ale odrazuje vás celý ten složitý proces, který předchází onomu kýženému vyplacení peněz? Vyhněte se mu, je to jednoduché.

Kdo pomůže?

Celá řada nebankovních společností vychází svým klientům na více než půl cesty naproti. Zjednoduší pro vás celý proces získání půjčky až neuvěřitelně. Stačí jediný telefonát, sms nebo online kontakt. Projevíte zájem a pak už můžete jen klidně čekat před televizí, až zazvoní obchodní zástupce společnosti, který přichází, aby vše vyřešil za vás.

Co všechno dokáže zařídit

Náplní práce obchodního zástupce je pomoci vám získat peníze, překonat všechny nástrahy s půjčkou spojené, poskytnout vám dostatek informací a být vám průvodcem v celém procesu jednání s nebankovní společností. Za prvé s vámi projde všechny náležitosti smlouvy, vysvětlí veškeré nejasnosti a zodpoví vaše dotazy. Na místě s vámi sepíše žádost. Na vás samotných zůstává jen zajistit potvrzení o výši příjmů, je-li požadováno. Za druhé obchodní zástupce předloží vaši žádost poskytovateli a v případě schválení vám předloží k podpisu smlouvu a vyplatí peníze.

 Půjčky bez starostí

Přehled článků

Ještě jste spolu neskončili

Peníze máte, úloha obchodního zástupce však není u konce. Nadále budete zůstávat v častém společenském styku. Bude vás pravidelně navštěvovat a inkasovat vaše splátky. Rovněž zůstává prostředníkem mezi vámi a věřitelem. Potřebujete změnit termín splátky? Dostali jste se do nečekaných potíží a pro jednou nemůžete zaplatit? Chcete uhradit naráz celou zbývající část půjčky? Zavolejte svému obchodnímu zástupci, poradí vám a pomůže. A dobrá zpráva na závěr – jeho služby jsou pro vás zcela zdarma.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa