Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky na občanský průkaz

Jistě jste někdy potřebovali peníze okamžitě a v hotovosti. Každému, kdo neodkladně musí sehnat hotově určitou částku, se nabízejí půjčky na občanský průkaz.

Jedná se o velice jasné, přehledné a hlavně rychlé půjčky. Stačí vyplnit žádost, předložit doklady totožnosti a peníze jsou vám obratem vyplaceny. Bez složitého papírování a zdlouhavého ověřování můžete získat díky půjčce na občanský průkaz hotovost, která pomůže vyřešit váš problém.

Kdo využívá půjčky na občanský průkaz

Získat půjčku na občanský průkaz je velice snadné. Postačí doklad totožnosti, není nutný ručitel ani zástava, žadatel nemusí dokládat příjem a nemusí být zaměstnaný. Mnohdy nedochází ani ke kontrole všech registrů. Proto se o tuto půjčku často zajímají nezaměstnaní, maminky na mateřské dovolené nebo důchodci. Jedná se o nebankovní půjčku, její jednoduchost je tedy vyvážena poněkud vyššími úroky. Půjčka na občanský průkaz bývá vyřízena obratem, nejdéle do 24 hodin.

Půjčku na občanský průkaz lze vyřídit přes internet

Mnoho nebankovních poskytovatelů půjček nabízí klientům možnost sjednat si půjčku na občanský průkaz prostřednictvím internetu. K vyřízení půjčky stačí vyplnit online formulář, odeslat ho a počkat na telefonický kontakt s operátorem, se kterým se zařídí vše potřebné. Smlouvu k podepsání dostanete poštou a až ji podepsanou vrátíte, připíší se peníze na váš účet.

 Půjčky na směnku

Přehled článků

Můžete zvolit i jinou možnost – smlouvu i peníze vám doručí obchodní zástupce poskytovatele půjčky na občanský průkaz až k vám domů.

Někdy je nutné zajištění

Některé společnosti, které poskytují půjčky na občanský průkaz, vyžadují zajištění půjčky podpisem směnky. Tím je proces schvalování zjednodušen. Směnka musí mít náležitosti dané zákonem, jméno a adresu klienta, kontakty, dobu splácení a výši půjčky, výši splátky. Směnka je jasná, stručná a plně srozumitelná. I před podpisem směnky k půjčce na občanský průkaz je však dobré nechat si čas na rozmyšlenou a popřípadě se poradit s odborníkem.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa