Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Rychlá půjčka pro cizince

Půjčka pro cizince již v současné době není problémem. Občané s cizí státní příslušností si mohou zvolit půjčku bankovní nebo nebankovní.

U bankovní půjčky pro cizince je potřeba počítat s delší dobou schvalovacího procesu a složitou administrací půjčky, která zahrnuje předložení nejrůznějších dokladů a potvrzení. Celý tento proces může trvat několik dní, takže se rozhodně nejedná o rychlou půjčku pro cizince.

Vyberte si půjčku online

Máte zájem o rychlou půjčku pro cizince? Pak si zvolte variantu žádosti online. Vše je jednoduché - vyplníte online žádost a po schválení můžete očekávat peníze na účtu během hodiny, maximálně v průběhu dne. Rychlá půjčka pro cizince je neúčelová, takže finance můžete použít na cokoli. Požadavky na zájemce o půjčku nejsou nijak náročné, takže je velká šance, že půjčku pro cizince bez problémů dostanete.

Minimum dokladů, žádná potvrzení

Rychlá půjčka pro cizince vyžaduje pouze osobní doklady a základní údaje. Nemusíte dokládat potvrzení o výši příjmů ani nebývají kontrolovány registry dlužníků. Uvádíte jenom číslo mobilního telefonu, na které vám přijde ověřovací kód, a číslo bankovního účtu. Někdy jste požádáni o zaslání registračního poplatku 1 Kč. Ten slouží k ověření vašeho bankovního účtu.

 Rychlá půjčka

Přehled článků

Poskytovatel vás může kontaktovat také telefonicky, pro ověření nebo doplnění údajů.

Parametry půjčky pro cizince si volíte sami

Rychlá půjčka pro cizince se dokáže přizpůsobit vašim potřebám. Sami si nastavíte výši půjčky i její splatnost. Mějte stále na paměti, že půjčku budete muset splatit do jednoho měsíce, což je maximální doba pro splatnost krátkodobých půjček. Pokud byste se dostali do problémů se splácením, můžete požádat o odložení splatnosti – samozřejmě za další poplatek. Rychlá půjčka pro cizince mívá vyšší úrok, poskytovatel si tak pokrývá rizika možného nesplácení půjčky.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa