Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky bez registru na směnku

Máte pocit, že vaše finanční situace je beznadějná, protože vám byly zamítnuty žádosti o půjčky? Nemůžete doložit příjem, máte záznam v registru dlužníků a na půjčku spěcháte?

Pro tyto situace existuje snadné a elegantní řešení - půjčky bez registru na směnku. Jejich poskytovateli jsou výhradně nebankovní společnosti, které vám potřebné finance zapůjčí opravdu rychle. Po podpisu smlouvy vám budou vyplaceny v hotovosti na ruku nebo zaslány na váš bankovní účet

Půjčku bez registru na směnku lze snadno získat

Půjčka bez registru na směnku je využívána především těmi, kteří na jiný typ půjčky nedosáhnout nebo potřebují peníze opravdu rychle. Jedná se o poměrně oblíbený způsob zapůjčení peněz i z hlediska věřitele, protože směnky bývají dobře vymahatelné. Pokud jsou z obou stran dodrženy všechny podmínky půjčky, proběhne celý proces k oboustranné spokojenosti.

Směnka musí mít náležitosti podle zákona

Směnka nemá přesně předepsanou formu, ale musí obsahovat jisté náležitosti. Protože jasně definují závazek dlužníka věřiteli, musí jasně stanovovat povinnost uhrazení dohodnuté finanční částky tomu, kdo je držitelem směnky. Směnka musí být zřetelně označena a obsahovat jméno a adresu toho, kdo má směnku zaplatit. Dále musí být na směnce uvedena přesná částka, datum její splatnosti a místo, určení toho, komu má být směnka zaplacena, datum a místo vystavení směnky a podpis toho, kdo tento dokument vystavil. Podpis musí být vlastnoruční.

 Půjčky bez registru na směnku

Přehled článků

S půjčkou bez registru na směnku opatrně

Půjčky bez registru na směnku rozhodně nepatří k levným typům půjček. Má vyšší úroky i poplatky, a protože má velmi mírné nároky na bezúhonnost žadatele, může být i riziková. Právě tento typ půjček někdy nabízejí podvodníci, rozhodně se tedy vyplatí si poskytovatele důkladně prověřit, a pokud máte nějaké pochybnosti, pak určitě směnku nepodepisujte. Základem všeho je důkladné pročtení smlouvy o půjčce bez registru na směnku a také alespoň základní konkrétní informace o tom, kdo vám půjčku nabízí.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa