Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Úvěry

Také slova půjčka a úvěr volně zaměňujete a trváte na tom, že je to totéž? Pravdu máte jen částečně. Každý úvěr je půjčka – ne každá půjčka je ale úvěr.

Půjčit si můžete i kočárek od sousedky, úvěr se však vždy týká financí. A ještě jeden podstatný rozdíl tady je. Půjčku vám může poskytnout kdokoliv – maminka, bratr, sestřenice, kolega z práce, jakákoliv jiná soukromá osoba. Úvěr poskytují jen ti, pro něž je poskytování půjček, pardon úvěrů, předmětem podnikání.

Kdo vám poskytne úvěr?

O úvěr tedy můžete zažádat u banky nebo nebankovní společnosti. Do této kategorie spadají všechny dlouho i krátkodobé půjčky těchto poskytovatelů, účelové i bezúčelové, v hotovosti i na účet, půjčky bez doložení příjmu, půjčky bez registru, kontokorenty, kreditní karty… Jak v této nepřeberné nabídce poznáte ten správný úvěr, který splní všechny vaše požadavky a zároveň na něj skutečně dosáhnete?

Komu poskytne úvěr banka

Bankovní úvěry s sebou nesou nejvíce administrativní zátěže a jsou určeny jen vybranému okruhu klientů. Sice již neplatí pravidlo, že chcete-li získat v bance úvěr, musíte být jejím klientem, ale přesto je na žadatele kladeno velké množství požadavků, jimž musí vyhovět, chce-li, aby banka vyhověla jemu. Mezi nejpodstatnější patří doložit své příjmy, aby bylo předem zřejmé, že poskytnutý úvěr bude mít z čeho splácet,

 Nebankovní půjčky

Přehled článků

a dále prokázat, že není předlužený a jeho finanční minulost je bez poskvrnky.

Úvěry z nebankovní sféry

Mnohem širší paletu úvěrů nabízejí společnosti nebankovní. Zde mají šanci se svou žádostí uspět i lidé, kteří by z banky nutně museli odejít s nepořízenou, neboť nevyhovují některému z výše uvedených kritérií. Nemůžete-li doložit své příjmy, vyberete si úvěr bez dokládání příjmů. V minulosti jste měli problémy se splácením svých závazků? Právě pro vás jsou tu úvěry bez registru. V nebankovních společnostech dávají šanci téměř všem.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa