Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Jistá půjčka

Na světě jsou pouze dvě jistoty – daně a smrt, tak pravil Benjamin Franklin. Přidejme si ještě třetí – nikdy nemáte dost peněz na všechno, co potřebujete, nemluvě o tom, co byste chtěli.

Takže jistota čtvrtá: občas je třeba si vypůjčit. A teď bychom potřebovali pátou – totiž, že nám někdo doopravdy půjčí. Kde hledat jistou půjčku?

Pod heslem jistá půjčka

Zadáte-li klíčová slova jistá půjčka, otevřou se před vámi nečekané obzory. Je tolik nebankovních společností, které půjčí každému, kdo požádá a podmínky si kladou skutečně pouze minimální. První a nezbytná: musí vám být více než 18 let. Druhá: musíte předložit svůj platný občanský průkaz. Třetí: ta už mnohdy neexistuje. Ano, různí poskytovatelé mají různé požadavky. Někdo omezuje maximální věk dlužníka, někdo požaduje druhý průkaz totožnosti, někdo chce jistotu, že máte příjmy, že na vaše jméno není vedena exekuce ani nejste v insolvenci. Ale mnozí už nic z toho neřeší.

Půjčka šitá na míru

Sami nejlépe znáte svou osobní i finanční situaci. Víte, zda si můžete dovolit předložit záznamy o svém zaměstnání, potvrzení o výši svých příjmů, nechat poskytovatele nahlédnout do registru neplatičů, aniž byste se museli obávat, že jej to na věky věků odradí od úmyslu půjčit vám. Chcete mít jistotu, že půjčku skutečně získáte? Nesnažte se podvádět, nezkoušejte zveličovat své schopnosti splácet.

 Rychlé půjčky

Přehled článků

Raději si vyberte takovou půjčku která odpovídá vašim možnostem. Tímto přístupem se vyvarujete problémů v budoucnosti.

Hrajte na jistotu

Kdykoliv požádáte o půjčku, musíte alespoň pár minut vyčkat na její schválení. Vždy samozřejmě existuje riziko, že vaše žádost nebude posouzena kladně, ale pokud zvolíte vylučovací metodou vhodného poskytovatele, kterému jste schopni pravdivě předložit veškeré požadované náležitosti, můžete jej minimalizovat na hodnotu blížící se nule.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa