Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky bez nahlížení do registru dlužníků

Chtěli byste si vypůjčit, ale víte, že jste již někdy měli problém s placením účtů nebo splácením úvěrů a pravděpodobně máte záznam v registru dlužníků?

V bance vám v takovém případě nepůjčí a dostupná pro vás nebude ani část nebankovních půjček. Existují však půjčky speciálně pro takové situace – půjčky bez nahlížení do registru dlužníků. Mnohdy jsou tyto půjčky i bez nutnosti dokládat potvrzení příjmu, u vyšších částek však bývá požadováno zajištění nemovitostí. I přes vyšší úrok jsou však tyto půjčky snadno dostupné většině zájemců.

Sjednejte si půjčku online

Nejjednodušší cestou k získání půjčky bez nahlížení do registru dlužníků je sjednání online. Pokud máte zájem o zapůjčení nižší částky, proběhne online celý proces a vy nebudete muset opustit pohodlí svého domova. O půjčku lze zažádat i telefonicky. Při jednání o vyšších částkách již budete muset na pobočku poskytovatele nebo jednat s obchodním zástupcem. Vše si však můžete online předjednat, abyste se později nemuseli zbytečně zdržovat a měli vše připraveno.

Počítejte s vyšším úrokem

Protože u půjčky bez nahlížení do registru dlužníků podstupuje poskytovatel zvýšené riziko nesplácení, účtuje si i vyšší úroky, aby mohl kompenzovat případné ztráty u nespolehlivých klientů. Registry dlužníků sice nejsou brány v úvahu, ale často se do nich nahlíží, aby bylo možno zhodnotit spolehlivost klienta. Půjčky bez nahlížení do registru nabízejí i soukromníci. Jejich podmínky jsou individuální a je zde možno najít vhodnou nabídku.

 Půjčky bez registru

Přehled článků

Smlouvě o půjčce je potřeba věnovat velkou pozornost, aby se žadatel nestal obětí podvodu.

Na vyšší částky budete potřebovat zajištění

Půjčky bez nahlížení do registru dlužníků bývají většinou sjednávány bez komplikací. Budete-li však žádat o vyšší částku, počítejte s nutností půjčku zajistit buď ručitelem, nebo zástavou vhodné nemovitosti. Nemusí se jednat přímo o vaši nemovitost, stačí souhlas majitele se zástavou. Sjednání půjčky bez nahlížení do registru dlužníků se zástavou je pak složitější, vklad zástavy na katastru nemovitostí trvá jeden měsíc. Někdy je umožněno vyplacení půjčky ještě před potvrzením vkladu.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa