Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Malé půjčky

Do výplaty zbývá ještě týden, na ledničce se hromadí složenky, zato v ledničce to vypadá jako po náletu kobylek – kdo by takovou situaci z praxe neznal!

Zaplatili jste nečekaně vysokou fakturu za telefon, koupili dítěti drahý dárek k narozeninám, příliš se rozšoupli na večírku – a toto je důsledek. Nechcete jíst celý příští týden čočku a suché brambory – pokud si je vůbec budete moci dovolit? Potřebujete zaplatit účet za elektřinu dříve, než vám dodavatel k už tak nehorázné sumě připočítá penále? Pomoci vám může malá půjčka.

Finský zázrak

Malým půjčkám se říká také mikropůjčky, půjčky před výplatou finské půjčky. Tam je totiž vymysleli a uvedli do praxe. Funguje to jednoduše. Chybějící sto- maximálně tisícikoruny si teď půjčíte, vrátíte je, až přijde výplata. Jednoduché, ale v českých podmínkách ne příliš výhodné. Ne, že by systém nefungoval, ale vzhledem ke své minimální výši tyto půjčky nespadají do kompetence zákona o spotřebitelském úvěru a jejich poskytovatelé toho umí využít. Bývají předražené – což je ještě slušný výraz.

Malé půjčky mají svá rizika

K čemu povede, když si takovouto nevýhodnou a příliš drahou půjčku bez rozmyslu vyřídíte? Teď si půjčíte pár tisíc, díky kterým překlenete těžký týden před výplatou, po výplatě je vrátíte.

 SMS půjčka

Přehled článků

A dva týdny před tou další zjistíte, že máte zase prázdnou ledničku i peněženku. Půjčíte si znovu a více? Tímto způsobem budete během velice krátké doby závislí na poskytovateli malých půjček, kterému budete odevzdávat svou výplatu a namísto normálního života za své budete žít za jeho peníze – dokud nepřijde nečekaný výdaj. Na ten byste si totiž pak zřejmě museli půjčit u někoho dalšího. A tomu byste zaplatili jak? Půjčili byste si na to? Začíná se to poněkud zamotávat. Obecně se takovéto situaci říká dluhová past a končí velice často insolvencí, exekucí, dražbou nebo bankrotem.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa