Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Jako problémový klient může být člověk označen z mnoha důvodů. Každému se někdy může stát, že přehlédne termín zaplacení účtu

nebo z vážných osobních důvodů něco včas nezaplatí a octne se v registru dlužníků.I větší počet řádně splácených půjček může z dlužníka udělat problémového klienta. Někdy se do této kategorie zařadí i lidé s nízkými příjmy nebo bez prokazatelných příjmů. I pro tuto skupinu zájemců o půjčku existuje produkt, který mají šanci získat – nebankovní půjčky pro problémové klienty.

Zvýšené riziko kompenzují vysoké úroky

Protože u klientů, kteří jsou označováni jako problémoví a v bance nebo u větších nebankovních poskytovatelů by půjčku nezískali, je zvýšené riziko nesplácení, kompenzují si poskytovatelé možné ztráty vysokými úroky nebo poplatky u půjček. V podmínkách smlouvy také bývají velmi přísné sankce za nesplácení, je zde tedy riziko, že pokud se dlužník s věřitelem nedohodne například na odkladu nebo snížení splátek a nebude dále řádně platit, mlže se velice rychle ocitnout v exekuci a přijít o většinu svého majetku.

Rychlou půjčku získá snadno i problémový klient

Nebankovní půjčka pro problémové klienty, která je poskytovaná na velmi krátkou dobu a na nižší částku, může být velice rychlá. Většinou se jedná o online půjčku. Zde stačí u vybraného poskytovatele vyplnit žádost o nebankovní půjčku pro problémové klienty a počkat na vyhodnocení. Pokud je půjčka schválena, obdrží žadatel finance během několika minut nebo hodin.Jedná se většinou o částky do deseti tisíc korun na dobu do jednoho měsíce.

 Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Přehled článků

Je možno využít akcí na tyto půjčky, kdy je první půjčka zdarma.

Bez zajištění i se zajištěním

Bude - li problémový klient žádat o půjčku na nízkou částku, bude mu pravděpodobně poskytnuta i bez ručitele nebo zajištění. U půjček na vyšší částky pak poskytovatelé vyžadují zajištění, nejlépe zástavou nemovitosti. Část nebankovních půjček pro problémové klienty je možno vyřídit i online nebo telefonicky, jinde je potřeba jednat s obchodními zástupci poskytovatele. Půjčka může být poskytnuta v hotovosti přímo na ruku ihned po podpisu smlouvy, nebo může být zaslána převodem na bankovní účet či prostřednictvím pošty složenkou.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa