Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Krátkodobé půjčky před výplatou

Půjčka vám pomohla, když jste měli hluboko do kapsy, ale už splácíte celou věčnost, nebo vám to tak alespoň připadá, a konec stále v nedohlednu.

Přitom byste si rádi pořídili jinou větší investici, ale bojíte se znovu si půjčit, aby se vám nenakumulovaly splátky a neohrozili jste tak svůj domácí nebo firemní rozpočet. Co s tím? Má taková situace řešení?

Plaťte hned

Pokud už se vám to někdy stalo nebo předem víte, že podobný scénář může nastat, mohou být pro vás řešením krátkodobé půjčky před výplatou, a to zejména v tom případě, že jsou vaše příjmy nevyrovnané a nepravidelné. Krátkodobé půjčky jsou snadno dostupné a určené širokému okruhu klientů. Získat je může téměř každý a jejich vyřízení je velice snadné. Princip těchto půjček spočívá v jednorázové úhradě celé dlužné částky v předem daném čase. Poskytovatelé zpravidla půjčují tímto způsobem peníze na 2 až 4 týdny, většinou bez úroku, zato s fixně stanoveným navýšením. Výhodou tohoto způsobu financování je fakt, že vždy ihned při podpisu smlouvy naprosto přesně víte, kolik ve finále za svou půjčku zaplatíte. Po splnění závazku vůči věřiteli pak nebývá problém půjčit si peníze znovu, často lze naopak získat i vyšší částku, neboť budete pokládáni za prověřené klienty.

 Půjčky před výplatou

Přehled článků

Kdy je krátkodobá půjčka ideální

Krátkodobé půjčky před výplatou jsou finančním produktem určeným k překonání náhlé tíživé situace. Rozhodně se nehodí pro klienty, kteří se s nedostatkem financí potýkají dlouhodobě, protože jejich problém nejen nevyřeší, ale naopak často spíše prohloubí. Jestliže vám ale zaměstnavatel odložil výplatu prémií, se kterými jste před Vánocemi najisto počítali, jestliže vaše vyúčtování za elektřinu, splatné do tří dnů, se pohybuje hluboko v minusových hodnotách a penále za nedodržení data splatnosti je přímo astronomické – pak je krátkodobá půjčka produktem šitým na míru přesně pro vás.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa