Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Problémy s půjčkami? Konsolidujte!

Vzali jste si více půjček, vaše finanční situace se nepříznivě změnila a vy máte nyní problémy se splácením a obáváte se, 

že v budoucnu nebudete moci dostát svým závazkům? Ulevilo by se vám, kdybyste mohli snížit vaše měsíční splátky? Pak byste měli uvažovat o konsolidaci půjček. Spojíte tak své půjčky do jedné, snížíte poplatky za vedení půjček a můžete si prodloužit dobu splácení a ulevit tak přetíženému rodinnému rozpočtu. V současnosti velice roste obliba tohoto produktu a možnost konsolidovat využívá stále více lidí.

Sloučit lze bankovní i nebankovní produkty

Sloučením úvěrových produktů je možné nejen snížit splátky, ale mnohdy lze i ušetřit. Konsolidací se sice nesníží samotný dluh, ale odpadnou i mnohé vedlejší platby a poplatky (za vedení účtu, za pojištění, za transakce atd.), které v součtu mohou činit velmi významnou částku, a tak se dá ušetřit, i když se splátky prodlouží. Do konsolidace lze zahrnout většinu bankovních i nebankovních produktů, sloučit však nelze hypotéky a stavební spoření. Významně ušetříte i čas věnovaný správě jednotlivých úvěrů – zbyde vám pouze jeden úvěr a jedna splátka.

Pozor na předčasné splacení

Pokud o konsolidaci úvěrů uvažujete, projděte si důkladně podmínky jednotlivých půjček, které chcete do konsolidace zahrnout. Zvláště se soustřeďte na sankce za předčasné splacení půjčky. Ty totiž mohou být tak vysoké, že se vám pak konsolidace nevyplatí. Ideální je slučovat takové půjčky, kde je možnost předčasné úhrady bez postihů. Možnost předčasného splacení bez sankcí by měla být obsažena i v samotné smlouvě o konsolidaci.

Kdy se zajímat o konsolidaci?

O konsolidaci půjček se zajímají lidé, kteří si chtějí zjednodušit vedení půjček nebo potřebují snížit měsíční splátky. Pokud jste v situaci, kdy by vám mohly nastat problémy se splácením půjček, konsolidujte včas, ještě než přestanete splácet a stanete se dlužníky. Zápisem v registru dlužníků velice snížíte šance na schválení konsolidace a budete se muset zajímat o nabídky společností, které vám půjčky sloučí, ovšem za mnohem vyšší úrok, takže se zlepší váš splátkový režim, takže celkově na konsolidaci značně proděláte.

Kde získáte konsolidaci?

Konsolidaci půjček najdete v nabídce bankovních i nebankovních společností.

 Konsolidace půjček

Přehled článků

Porovnáním jednotlivých nabídek si můžete vybrat takovou, která bude nejvíce odpovídat vaší situaci, možností je skutečně mnoho. Pomoci vám mohou i nejrůznější online kalkulačky. Sjednat si sloučení půjček je velice jednoduché, lze tak učinit i online – vyplněním formuláře na stránkách poskytovatele a po domluvě s operátorem je možno celý proces připravit. Možnost uzavřít konsolidaci půjček se samozřejmě nabízí i na pobočkách bankovních i nebankovních institucí nebo prostřednictvím obchodních zástupců.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa