Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Nakupujeme na internetu na splátky

Myslíte, že na splátky můžete nakoupit pouze v klasickém obchodě? Tuto oblíbenou možnost nabízí dnes i většina internetových obchodů

Vše je velice jednoduché a mnohdy lze celý nákup vyřídit z pohodlí domova – záleží jen na tom, o jakou částku se jedná a kterou splátkovou společnost si zvolíte. Vše probíhá velice rychle, informaci o schválení nebo zamítnutí úvěru obdržíte obratem, maximálně do několika minut.

Jak nákup na splátky probíhá

Nejdříve si v internetovém obchodě vyberete požadované zboží. Vyplníte požadované údaje v objednávce a u způsobu platby potvrdíte variantu „na splátky“, popřípadě zvolíte některou z nabízených splátkových společností. Objednávku odešlete a okamžitě budete přesměrováni na web vybraného věřitele. Zvolíte si některou z variant splácení, výši akontace a také počet splátek. Určitě si také přečtěte vzorovou smlouvu o úvěru a obchodní podmínky, můžete se tak vyhnout mnoha nepříjemnostem, které by v budoucnu mohly následovat. Pak už jen vyplníte elektronický formulář žádosti o spotřebitelský úvěr, odešlete a počkáte na výsledek.

Co dělat dále

Záleží na výši požadovaného úvěru, podle které budete muset doručit vyžadované doklady e-mailem, faxem nebo poštou. Od výše úvěru se odvíjí i množství nutných dokumentů – osobní doklady, výpis z banky, potvrzení výše příjmů a další. Po splnění všech podmínek dostanete zboží a smlouvu o úvěru až k vám domů. Předem budete muset také zaplatit zvolenou akontaci. Někdy je potřeba doručit poštou podepsanou smlouvu, teprve poté vám bude zboží dodáno. Poté už zbývá jen platit dohodnuté splátky.

Plné pohodlí a úspora financí

Nákup na splátky na internetu přináší celou řadu výhod.

 Půjčka

Přehled článků

Tou největší je to, že si vybíráte v klidu a pohodlí svého domova a máte neomezený čas na to, abyste si vybrali a pro koupi se rozhodli. I ceny bývají výhodnější, zvláště u akčního zboží. Nevýhodou je to, že zboží nevidíte na vlastní oči a fotografie mohou být zavádějící, navíc nelze zboží vyzkoušet. Vybraný výrobek nedostanete okamžitě, musíte počkat na doručení i několik dní. Většina e-shopů umožňuje výměnu a reklamace bývají také bezproblémové. Je pouze na vás, abyste zvážili jak klady, tak zápory, a rozhodli se, zda tuto moderní formu nákupu budete využívat.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa