Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Kdy se zajímat o rychlou půjčku

Jistě jste se setkali s nabídkou rychlé půjčky- objevují se v tisku, inzerci, útočí v televizní i internetové reklamě. Podle popisu by se mělo jednat o půjčku,

která je vhodná pro každého zájemce a její poskytnutí i průběh jsou bezproblémové. Je tomu opravdu tak nebo se u rychlé půjčky můžete setkat s obvyklými úskalími, které sebou půjčování peněz přináší? Kdo by se měl o tento typ půjčky zajímat a kdo by se mu měl naopak vyhnout? Jaké parametry má rychlá půjčka a jak vlastně celý proces probíhá?

Komu je rychlá půjčka určena

Rychlá půjčka je určena těm zájemcům, kteří potřebují získat menší obnos opravdu rychle, a současně vědí, že ho v krátké době (do jednoho měsíce) budou schopni vrátit. Nejedná se o půjčku dlouhodobou, splácení je jednorázové a zapůjčená obnos by tedy měl být spíše momentální výpomocí. Využití takto získaných financí je zcela na vaší vůli – na zakoupení dosloužilého spotřebiče, opravu auta nebo výhodný či nutný nákup, na doplacení dovolené – záleží opravdu jen na vás, jak peníze použijete.

Výhody a nevýhody těchto půjček

Rychlá půjčka má samozřejmě jak klady, tak zápory. K největším výhodám patří to, že je opravdu rychlá, potřebné finance můžete získat i během několika minut. Je také dostupná většině žadatelů. Jednoduchost a pohodlí – to jsou další výrazné znaky rychlé půjčky. Požádat totiž můžete online z pohodlí své domácnosti a v kteroukoli denní i noční dobu. Za pohodlí, rychlost a jednoduchost se však platí – v případě rychlých půjček jde o vyšší úroky nebo poplatky za poskytnutí půjčky a velmi krátkou dobu splatnosti, většinou do jednoho měsíce.

 Rychlá půjčka

Přehled článků

Někteří poskytovatelé však nabízejí první půjčku zdarma, proto se vyplatí pečlivě vybírat.

Jak si sjednat rychlou půjčku

Vše je velice jednoduché a nekomplikované. Vyberete si vhodného poskytovatele a na jeho webových stránkách vyplníte formulář s žádostí. Pak počkáte na vyhodnocení žádosti, odsouhlasíte zvolenou částku a termín splatnosti a potvrdíte. Během několika minut nebo hodin můžete očekávat zapůjčenou částku na svém účtu, záleží na vaší bance a bance poskytovatele. Pokud se vám stane, že byste půjčku nemohli v termínu splatit, umožňuje většina poskytovatelů odložení termínu splatnosti – samozřejmě za další poplatek.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa