Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka pro podnikatele bez zástavy vyřeší váš problém

Podnikatelé a soukromníci se často ne vlastní vinou ocitají v situaci, kdy nejsou schopni plnit své závazky nebo nemají peníze pro vlastní rodinu.

Často je příčinou druhotná platební neschopnost, nutnost úhrady zboží nebo jiný pracovní problém, a situaci by vyřešila menší půjčka, se kterou by bylo možno překonat kritické období a zapůjčené finance rychle vrátit. Přesně pro takové případy je zde půjčka pro podnikatele bez zástavy.

Bez zástavy a bez potvrzení příjmu

Jak podnikatelé, tak OSVČ mají největší problémy se získáním půjčky. Nabídek je mnoho, ale kritéria bývají natolik přísná, že jen malá část žadatelů uspěje. Zvláště ti, kteří podnikají krátkou dobu a podávají nulové daňové přiznání, nezískají půjčku od banky a ani od většiny nebankovních poskytovatelů. Ideální půjčkou v jejich případě by byla taková půjčka, ke které není potřeba dokládat příjmy nebo poskytovat záruku formou zástavy. Zástavou většinou bývá nemovitost, kterou podnikatel nemá nebo zastavit nechce.

Půjčka pro podnikatele bez zástavy má řadu výhod

I když půjčka není na vysokou částku, pomůže překonat krizi a při rychlém splacení je podnikatel opět bez závazků. Vzhledem k absenci zajištění a s ní souvisejícím rizikem nesplácení jsou úroky vyšší, doba splatnosti je většinou do jednoho měsíce. Pokud budete potřebovat vyšší částku, můžete jednat o individuálních podmínkách. Nebudete platit žádné poplatky předem,

 Nebankovní půjčka

Přehled článků

a vaše žádost bude vyhodnocena okamžitě, stejně rychle obdržíte vypůjčenou částku na svůj účet.

Půjčku lze vyřídit i online

Většinu půjček pro podnikatele bez zástavy lze vyřídit jednoduše online – třeba přímo z kanceláře nebo z domova. Na stránkách poskytovatele se seznámíte se všemi důležitými informacemi, můžete si pročíst vzorovou smlouvu o půjčce, a vyplníte stručný formulář žádosti o půjčku. Po schválení žádosti jsou peníze vaše a můžete je použít dle vlastní volby. Nezapomeňte dodržet termín splatnosti, pokud byste měli i nadále finanční problémy, můžete si dobu splatnosti prodloužit.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa