Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Převedení půjčky do jiné banky je snadné

Vypůjčili jste si určitou částku, ale příliš jste neporovnávali podmínky půjček různých poskytovatelů, a nyní máte pocit, že platíte zbytečně mnoho?

Nejste celkově spokojeni s podmínkami půjčky a váš poskytovatel vám nechce povolit změny ani nenabízí žádné výhody? Pak využijte možnost převedení půjčky do jiné banky a získejte nejen výhodnější podmínky, ale také další bonusy, které se často při refinancování půjček nabízejí. Můžete tak nejen ušetřit, ale i snížit splátky a ulevit rodinnému rozpočtu.

Refinancování je převedení půjčky do jiné banky

Pro převedení půjčky do jiné banky se často používá pojem refinancování. Při něm vaši stávající půjčku splatí jiná banka a vám nabídne novou půjčku s výhodnějšími podmínkami. Tímto způsobem se lze zbavit nevýhodných půjček. Při převedení půjčky do jiné banky je možno půjčit si i další menší částku. V případě, že potřebujete výrazně snížit splátku, lze si prodloužit i dobu splácení, ale musíte počítat s tím, že pak zaplatíte více. Ušetřit lze jen tehdy, když platíte méně při stejném počtu měsíčních splátek.

S absencí poplatků výrazně ušetříte

Hledáte-li převedení půjčky do jiné banky především proto, že chcete ušetřit, hledejte takovou možnost refinancování, která bude spojena s určitou akcí nebo bonusy. Zcela jistě se zajímejte o nabídky, které jsou bez poplatků. Dřívější úvěry zahrnovaly i větší množství skrytých poplatků, a pokud tyto ubydou, opět můžete výrazně ušetřit.

 Refinancování půjčky

Přehled článků

Výhodnější procenta a absence poplatků vám při převedení půjčky do jiné banky mohou ušetřit až čtvrtinu půjčky.

Co a jak refinancovat

Proces převedení půjčky do jiné banky lze snadno uplatnit u většiny spotřebitelských úvěrů, účelových i neúčelových půjček, hypoték i konsolidovaných půjček. Nejedná se o složitou záležitost – většinou stačí kopie původní smlouvy a osobní doklady, někdy lze provést převedení půjčky do jiné banky i online. Podmínky pro chválení refinancování půjčky se u jednotlivých bank odlišují, proto se vyplatí porovnávat a hledat nejvhodnější nabídku.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa