Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Nebankovní hotovostní půjčky na ruku

Banky půjčují jen určitému procentu vyvolených, to je všeobecně známo. Máte dost peněz? Dostatečný příjem? Finanční minulost bez poskvrnky?

Potom k nim patříte a banka vám půjčí. Co si ale počít v případě, že ve všech bodech tak úplně nesplňujete daná kritéria? Co když jste dokonce v obtížné životní situaci? Třeba jste přišli o práci, zaměstnavatel vám platí velmi skrovně, nebo jste se v minulosti zadlužili a splácení pak bylo problematické? Naštěstí je tu vždy možnost nebankovní půjčky.

V čem se nebankovní půjčky liší?

Nebankovní půjčky, na rozdíl od těch z banky, nemívají obvykle tak tvrdě nastavená kritéria. A jestliže dříve bylo pravidlem, že si za to klient také patřičně připlatí, dnes stačí jen dobře vybírat a nemusí tomu tak být. Konkurence i legislativa stlačily ceny nebankovních půjček o dost níž. Samozřejmě nic není fixně dáno – zatímco u jedné společnosti vám půjčí ochotně a bez problémů, jinde můžete narazit. Za co někde zaplatíte řádově stokoruny, za to jinde budou požadovat tisíce. Zatímco někde s vámi prodiskutují, jakým způsobem si přejete peníze obdržet, jinde trvají na výplatě na účet. Každý poskytovatel má zkrátka nastavena vlastní, mírně odlišná pravidla.

Když vás „tlačí bota“

Pokud vás finanční krize tlačí do situace, kdy nutně potřebujete peníze, o kterých se nikde neobjeví záznam, jsou produktem přímo vám šitým na míru nebankovní hotovostní půjčky na ruku.

 Hotovostní půjčka

Přehled článků

Poskytovatelů takovýchto půjček je nemálo. Až si nějakého vyberete a dohodnete se na tom, že vám půjčí, vyplatí vám hotovost bez toho, abyste museli čekat, až peníze doputují z účtu na účet nebo složenkou na vaši adresu. A podmínky? Po pravdě velice různorodé. Jedna nebankovní společnost může požadovat potvrzení o příjmech, jiná si ověřovat, zda nejste akutně v exekuci, ještě jiná předem nahlížet do registru dlužníků. Většinou však bývají výrazně benevolentnější.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa