Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka od fyzické osoby

Půjčka od fyzické osoby či od soukromých investorů, představuje nejsnazší způsob, jak získat peníze rychle a bez zbytečných formalit, jakými jsou například doklady o výši příjmu,

či posuzování záznamů v registrech dlužníků. Půjčka od fyzické osoby nepředstavuje nebankovní půjčku. V tomto případě vám peníze nepůjčuje nebankovní instituce, nýbrž fyzická osoba či sdružení soukromých investorů. Pravidla poskytování těchto půjček určují samotní investoři či fyzické osoby.

Snadný způsob, jak získat finanční injekci

Pokud se rozhodnete půjčit si peníze od fyzické osoby nebo od soukromého investora, budete si moci půjčit částky, které se pohybují až do 3 000 000 Kč. Nedílnou součástí takovéto půjčky je ovšem dlouhá doba splácení. Fyzická osoba si sama určí podmínky, za jakých vám finanční hotovost poskytne. Peníze vám nebude půjčovat banka, nýbrž jednotlivec či skupina investorů. Ve většině případů se za tyto půjčky ručí nemovitostmi či směnkami. V případě, kdy potřebujete peníze získat opravdu rychle a bez zbytečných odkladů, se vám tato varianta půjčky rozhodně vyplatí.

Žádné dokládání výše příjmu, žádné registry!

V případě bankovních institucí je potřeba k žádosti o daný typ úvěru, přiložit také potvrzení o výši příjmu a také nezbytnou informaci, kterou si banka sama ověří a ta se týká záznamu v registru dlužníků.

 Půjčka na směnku

Přehled článků

Pokud na základě posouzení banky, nebudete mít dostatek finančních prostředků na to, splácet dané měsíční splátky úvěru, banka vaši žádost bez zbytečného odkladu stornuje. To samé platí i v případě, kdy budete mít záznam v registru dlužníků, který se mnohdy do podvědomí klientů dostane i v případě, kdy například pozdě uhradíte svoji fakturu za mobilní služby či internet. Tato nevinná faktura, vám pak může značně znepříjemnit vaše plány o získání úvěru z banky. Pokud se ovšem rozhodnete pro půjčku od fyzické osoby, jistě nešlápnete vedle. Tento způsob získání finanční rezervy je snadný, rychlý a bez zbytečných formalit.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa