Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Kvalitní hypoteční poradce se vyplatí

Vybrat optimální hypoteční úvěr není snadné! Není se čemu divit, jelikož každá půjčka na bydlení se liší podmínkami poskytnutí.

Podívat se nutně nemusíme jen na celkovou úrokovou sazbu, ale klidně i na možnosti fixace hypotečního úvěru, celkové zajištění nemovitostí a spousty jiných aspektů. Jestliže i vy momentálně o hypotéce uvažujete, měli byste v každém případě vsadit na služby spolehlivého hypotečního poradce, který dokáže nabídnout cenné rady. Jak jej vybrat? Právě na to se soustředíme v následujících řádcích.

Vzdělání jako základ

V první řadě se určitě soustřeďte na vzdělání konkrétní osoby, kterou máte v hledáčku. Optimální je pochopitelně hypoteční poradce, jenž má vystudovanou kvalitní školu ekonomického charakteru. Je to práva tato osoba, která dokáže ihned rozpoznat, který z produktů opravdu stojí za to. Ideální je samozřejmě vysokoškolský titul v kombinaci s dlouholetou praxí. Ta by se měla pohybovat v horizontu minimálně 5 let.

Nestranné rozhodování

Na trhu existuje spousta hypotečních poradců, kteří pracují pro konkrétní společnosti poskytující hypotéky. Od nich mají logicky slíbené provize o různé výši. Tím pádem se zcela logicky přikloní k takové, která jim vynese co nejvyšší odměnu.

 Půjčka

Přehled článků

Právě proto musí být váš hypoteční poradce nejen fundovaná osoba znalá věci. Nemůže být zaměstnán přímo u některé z bank nabízejících hypotéku, případně by jeho provize neměly ovlivnit rozhodování.

Pro koho vlastně pracuje?

Úplně na volné noze najdeme některého finančního poradce jen velmi těžko. Většina z nich je zaměstnaná u některé finanční společnosti. Jmenovat bychom mohli například Partners, Fincentrum anebo některých dalších, jež zaštiťují spolehlivé a vyškolené zaměstnance. Je prakticky úplně jedno, jakou společnost si vyberete, důležitější je samotná osoba poradce.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa