Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Penzijní fond Komerční banky a jeho charakteristika

Myslet na důchod a finanční prostředky, jež budete pobírat, je velmi důležité. Každý z nás musí mít nějaká ta zadní vrátka, jež mu umožní žít si i v pokročilém věku na úrovni.

Nemusí se jednat o přepych, nicméně všichni bychom měli počítat s tím, že nám standardně pobíraný důchod bude stačit jen stěží. Naším tipem je penzijní spoření v Komerční bance. Tato stabilní známá finanční instituce působí na tuzemském trhu již velmi dlouhou dobu a dokáže nabídnout všem osobám zajímavé finanční produkty. Jedním z nich je i penzijní spoření.

Penzijního spoření v detailech

Doplňkové penzijní spoření spadá pod takzvaný 3. pilíř a jedná se o spoření přímo v konkrétních účastnických fondech. Jak zaměstnanci, tak i zaměstnavatelé nabízejí spousty zajímavých výhod, které se oběma stranám dokonale vyplatí. Ke zhodnocení dochází i v rámci 2. pilíře. Pokud chcete dosáhnout na solidní zhodnocení ve výši 3 %, měli byste přispívat v celkové výši 2 % z kompletní hrubé mzdy.

Hlavní plusy penzijního spoření u KB

Hledání výhody u penzijního spoření realizovaného u Komerční banky není nijak složité. V prvním případě je třeba jmenovat poměrně solidní státní příspěvek. S tím do jisté míry souvisejí také úlevy na daních. Ty se při současném vysokém zatížení zcela jistě vyplatí.

 Půjčka

Přehled článků

Dále získáte kartu Sphere nabízející spousty výrazných slev u mnoha prodejců a poskytovatelů služeb. Noví klienti dostanou navíc ještě bonus o výši 1 % z platby kreditní kartou.

A o dál?

Všechny výhody penzijního spoření u Komerční banky jsme zcela jistě nestihli vyjmenovat. Důležitou devízou je určitě jistota velmi silného partnera. Na tuto skutečnost poukazuje jen její majetek přesahující svou hodnotou úctyhodných 36 miliard korun. Její služby využívá skoro 600 000 obyvatel České republiky. A to už o něčem svědčí!

Diskuse

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa