Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka bez dokladu

Pokud potřebujete půjčit finanční hotovost a nemáte například dočasně občanský průkaz, z důvodu čekání na nový, aktuální občanský průkaz,

jste u nebankovního sektoru na tom správném místě. V případě, kdy totiž nemáte dočasně svůj průkaz totožnosti nebo ho jen jednoduše nechcete zveřejňovat, můžete si i přesto požádat u nebankovní instituce o úvěr. Tuto možnost, tedy možnost půjčky bez dokladu, mohou využít také osoby, které ještě nedovršili 15 roku života, tedy jsou ještě právně nezpůsobilí. Ovšem těm se v žádném případě, zejména kvůli jejich právní nezpůsobilosti, nedoporučuje sjednávání jakýchkoliv půjček. Ovšem je dobré o této možnosti, která je bankovních institucí naprostým tabu, vědět.

Výhody půjček bez dokladu

Jak již bylo zmíněno, půjčku bez doložení občanského průkazu, dostanete u kterékoliv nebankovní instituce. Výhody těchto půjček jsou značné. Například nemusíte kromě občanského průkazu dodávat ani potvrzení o výši vašeho příjmu či prokazovat vaše měsíční rodinné výdaje. Nebankovní instituce se také nezajímají o vaše záznamy v registru dlužníků a peníze vám i přesto půjčí. Bankovní instituce zase naopak velmi důkladně prověřují bonitu daného klienta, tedy je schopnost platit své závazky včas a ve správné výši. Pokud se bance klient z nějakého důvodu nezdá, žádost o úvěr mu zamítne. To platí zejména u dlouhodobých úvěrů, kterými jsou například hypoteční úvěry. Banka jednoduše potřebuje velmi silnou pojistku toho, že se jí peníze vrátí. Pokud se vrátíme k nebankovnímu sektoru, platí zde to, že půjčku si můžete sjednat například on-line i pomocí SMS zprávy.

 Nebankovní půjčky

Přehled článků

Peníze klient většinou dostane do 24 hodin a to bez zbytečného papírování a formalit.

Kdy využijete půjčku bez dokladu?

Půjčku bez dokladu využijete zejména tehdy, nemáte-li k dispozici občanský průkaz a potřebujete půjčit finanční hotovost ve velmi krátkém čase. Banka by vám totiž v tomto případě nevyšla vstříc. Zažádat si o tuto půjčku můžou i ti, kteří ještě nejsou právně způsobilí, tedy nedovršili 15 let. Výhodu mají i ti, kteří z nějakého důvodu nechtějí svůj občanský průkaz prezentovat.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa