Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky ve zkušební lhůtě

Realizace mnohých půjček je poměrně složitá. Jak banky, tak i nebankovní domy vyžadují určitou bonitu, kterou si každý nemůže dovolit.

Jednou z podmínek drtivé většiny úvěrů je bezesporu fakt, že člověk musí mít stále zaměstnání, z něhož bude pramenit pravidelný příjem. Jednat se může i o podnikatelskou činnost, kdy se dokladují zaplacené faktury. Někteří lidé mohou být zaměstnaní i v zkušební lhůtě. Jakým způsobem žádosti o půjčky řeší oni? Mají nějaké alternativy, nebo jsou odsouzení k tomu, že úvěr prostě a jednoduše nedostanou?

Se zkušební dobou je to složité

Získat finanční prostředky ve zkušební lhůtě jak od bank, tak i nebankovních společností není jednoduché. Oba typy finančních institucí požadují vyšší či nižší míru bonity, což s sebou nese nepříjemný fakt, že příjem byste prostě a jednoduše mít měli. I pokud vám už některá za společností peníze nabídne, s největší pravděpodobností se bude jednat o částky, které budou poměrně nízké, a navíc budete ručit něčím jiným.

Ručit lze různě

Pokud jste momentálně ve zkušební době, počítejte s tím, že budete ručit různými způsoby, nicméně pravidelný příjem se mezi alternativy počítat s největší pravděpodobností nebude. Jinými slovy, jako záruka vaší dostatečné bonity

 Půjčka nebankovní

Přehled článků

nebude fungovat vaše momentální zaměstnání, ale nemovitá, v některých případech i movitá věc. Typické jsou hlavně zástavy domů a firemních objektů.

Na banky spíše zapomeňte

Stoprocentně se vyplatí vyvarovat se jednání s bankami. Ty na zkušební pracovní dobu prakticky nikdy neslyší. Potřebují spolehlivé klienty, jež si často ještě ověřují v registrech dlužníků. Jinými slovy, měli byste mít adekvátní zaměstnání se smlouvou na dobu určitou a také s tím, že nebudete mít na sebe žádné ještě doposud nesplacené půjčky. Pak se s vámi bude banka bavit.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa