Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Jak se zjistí výše zůstatku na účtu stavebního spoření

Mezi nejznámější a stále ještě nejvýhodnější možnosti střádání finančních prostředků patří bezesporu stavební spoření. Důvodů pro toto tvrzení máme logicky hned několik,

nicméně tím nejznámějším je stoprocentně přítomnost vysokého úroku, jenž nám zaručí v maximu až dalších 2000 korun ročně. Láká vás také, pak se můžeme podívat na to, jaké jsou jeho další přednosti? Hlavně se ale zaměříme na možnosti získání informací o zůstatku na vašem spořicím účtu. Možností je pochopitelně hned několik.

Ještě stále se vyplatí…

O faktu, že se stavební spoření stále vyplatí, není třeba nijak výrazně diskutovat. Jedná se o zcela unikátní finanční produkt nabízející maximální možné úročení. U klasických termínovaných vkladů se rozhodně na takovéto výsledky v podobě vysokých výnosů nedostanete. Peníze lze na rozdíl od dob dávno minulých použít libovolně na cokoli dle vlastních představ. Není nutné dokladovat ani u překlenovacích úvěrů, jakým způsobem jste finanční prostředky vynaložili. Stavební spořitelny po vás tuto záruku chtít nebudou.

Expresní online servis

Za velké plus lze považovat i velmi rychlý a efektivní online servis. Ať už máte smlouvu uzavřenou u jakékoli stavební spořitelny, můžete si pohodlně najet do online prostředí jejího webu a máte fakticky vyhráno.

 Půjčka rychlá

Přehled článků

Po zadání přihlašovacího jména a hesla se dostanete na svůj účet a ihned uvidíte, jak na tom vlastně z hlediska spoření i případného splácení budete.

Informovat mohou i zástupci spořitelen

Velmi jednoduše se budete moci o zůstatku informovat také u jednotlivých zástupců stavebních spořitelen. Prakticky každá má svou rozvětvenou síť, v níž si pohodlně najdete zástupce, který sídlí nejblíže vašemu bydlišti. Vyrazit ale můžete i na pobočku. Nachází se zpravidla v každém bývalém okresním městě.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa