Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka od soukromého věřitele

Když nemáte šanci na získání půjčky ve své bance a ani pro nebankovní instituce nejste vhodným zájemcem,

máte stále možnost získat půjčku jiným způsobem – od soukromého věřitele. Takových soukromníků, kteří vám peníze půjčí, je mnoho – půjčování peněz je i pro ně dobrým způsobem, jak vydělat, a proto dávají šanci na získání financí těm, kterým z nějakých důvodů nikdo jiný nepůjčí. Soukromé investory najdete v různých inzerátech, mnoho nabídek je také na internetu.

Obecná pravidla u půjčky od soukromého věřitele neplatí

Pokud se zajímáte o půjčku od soukromého věřitele, soustřeďte se důkladně na podmínky půjčky. Soukromý investor nemusí uznávat běžná pravidla půjčování. To však pro vás může být i výhodou, protože si lze dohodnout vlastní zcela individuální podmínky. Soukromý investor nepodléhá kontrolám, je tedy nutné počítat s poměrně vysokým úrokem a přísnými sankcemi v případě opožděných splátek nebo při nesplácení. Je pak už jen na vás, budete-li s takovými podmínkami souhlasit. Velkou předností půjčky od soukromého věřitele je také možnost o podmínkách vyjednávat.

Soukromý věřitel většinou vyžaduje zajištění

Soukromý věřitel málokdy zapůjčí peníze bez jakéhokoli zajištění. Oblíbeným způsobem záruky zvláště ze strany poskytovatele bývá směnka, která je lehce vymahatelná v případě nesplácení. Jiným způsobem zajištění mohou být různé formy zástav, movité i nemovité, například šperky, domy, byty a podobně – záleží na výši půjčky. Podnikatelé mohou nabídnout jako záruku třeba podíl na zisku. I formu zajištění půjčky si lze sjednat podle vašich potřeb a možností. Je však potřeba postupovat uvážlivě, pokud byste půjčku nespláceli, můžete o zástavu lehce přijít.

 Soukromé půjčky

Přehled článků

Půjčka od soukromého věřitele je bezúčelová

U půjčky od soukromého věřitele nebude nikoho zajímat, k jakému účelu získané prostředky použijete. Můžete si vypůjčit různě vysoké částky a předčasné splacení bývá bez poplatků. Nejedná se o levný typ půjčky, ale v krizové situaci lze tímto způsobem získat potřebné prostředky velice rychle a bez komplikací. Zažádat si lze online, telefonicky, či osobně. Většinou je potřeba předložit dva osobní doklady k prokázání totožnosti. Peníze můžete dostat složenkou, v hotovosti či na účet.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa