Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka na dluhy bez zástavy

Když máte velké dluhy, logicky se snažíte se jich co možná nejrychlejším způsobem zbavit. Ne vždy se to daří, jelikož zkrátka nemáte kde další finanční prostředky brát.

I přesto se lze této nepříjemné situaci vyhnout, když si najdete spolehlivého partnera, který dokáže nabídnout speciální půjčku na dluhy. Že žádná takováto společnost neexistuje? To není pravda. Naopak, na trhu najdeme hned několik finančních institucí schopných poskytnout půjčku i na umoření stávajících dluhů.

V bance si vás prověří a nepůjčí

Většina zájemců o půjčky jde pochopitelně jako první do banky. Ta ale z drtivé většiny řeší celou situaci značně konzervativně a žadatelům s nějakým tím škraloupem z minulosti prostě a jednoduše peníze nepůjčí. Není se až tak zase čemu divit, protože banky mají svůj kredit a velmi precizně si hlídají potenciální klienty se špatnou platební morálkou. Tu samozřejmě nemají zapotřebí. Hádat se poté s klienty, kteří nehodlají splácet v předem stanovených termínech, nemusejí.

Nebankovní půjčky nabízí více

U nebankovních společností se setkáte spíše s pochopením, jelikož dokážou nabídnout finanční prostředky skoro každému žadateli. Rozdíly v bonitě příliš nedělají. Co se týká samotné zástavy nemovitostí, tak ta pro malé nebankovní půjčky nejčastěji neplatí. Poskytovateli bohatě postačí potvrzení o pravidelném příjmu, případně se za něj zaručí nějaký ručitel s vysokou bonitou.

 Půjčky pro problémové klienty

Přehled článků

S horentními sumami nepočítejte

V každém případě nemůžete počítat s žádnými velkými horentními sumami. Nebankovní půjčky prostě nabízejí většinou pouze minimální částky. Na ty vyšší můžete dosáhnout jenom za předpokladu poskytnutí adekvátní protihodnoty sumě, kterou si chcete půjčit. Na tuto částku se dostat můžete, nicméně je zapotřebí zastavit nemovitost. V tom případě se již o půjčku bez zástavy jednat nemůže.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa