Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Při vyřizování půjčky dnes neexistují limity

Také jste se při pokusu vzít si půjčku u banky setkali s řadou omezení? Limitovala vás výše přijmu nebo jste měli záznam v registru dlužníků kvůli zpožděné splátce a tudíž jste půjčku nedostali?

Když jste nepochodili u bankovní společnosti, zavítat můžete k těm nebankovním, jejichž nabídky klienty tolik nelimitují. U nebankovních společností si můžete sjednat půjčku bez nutnosti dokládat výši příjmu a bez nahlížení do registru dlužníků.

Kdo do registru dlužníků nenahlíží?

Registr dlužníků - strašák všech žadatelů o půjčku v případě, že v něm mají zápis. Zápis v registru dlužníků SOLUS (nejčastěji využívaný registr - využívají jej bankovní i nebankovní společnosti, mobilní operátoři i někteří poskytovatelé energií) obvykle znamená, že u banky s žádostí o půjčku nepochodíte.

Zejména banky se mají před dlužníky na pozoru a kdo má zápis, je pro ně jednoduše nežádaným klientem se statusem problémový. Dobrou zprávou pro ty, kteří se do registru dlužníků dostali jen kvůli opožděným splátkám je, že velká část nebankovních společností při žádosti o půjčku do registru dlužníků nenahlíží. Půjčka bez registru a potvrzení příjmu je u těchto společností možná. Ano, většina nebankovních společností poskytujících krátkodobé půjčky, rychlé půjčky a půjčky do výplaty nepožaduje doklad o výši příjmu, což činí jejich nabídku velice lákavou.

Koho výše vašeho příjmu nezajímá?

Výše příjmu - dost osobní informace, co říkáte?

SMS půjčka

Přehled článků

Proto vám může být nepříjemné, když ji banky při vyřizování půjčky požadují. Podle výše příjmu posoudí i vaši schopnost splácet. Je-li váš příjem nízký, tak máte smůlu. Ne však u nebankovních společností, jejichž většina nepotřebuje ani tuhle informaci. Žádost o půjčku je u nich vyřízená opravdu rychle, často je k jejímu schválení potřeba jen vyplnit krátký formulář. Schválení požadavků je pak velice časté. Půjčka bez registru a potvrzení příjmu je velice oblíbeným finančním produktem. Takové půjčky jsou ve většině případů i bezúčelné a vyřizují se on-line.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa