Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Proč je půjčka na ruku stále oblíbená?

Možná vám přijde poněkud nepraktické si v 21. století, kdy téměř každý disponuje bankovním účtem i on-line připojením, zažádat o půjčku na ruku.

Divili byste se však, jak moc je v některých případech výhodná. Hotovostní půjčka na ruku má stále své klienty, a proto o ni můžete zažádat i vy. Jaké jsou její výhody?

Hotovostní půjčka pro ty, co nedisponují bankovním účtem

Hotovostní půjčka na ruku je nejvíce výhodná v tom, že k ní nepotřebujete bankovní účet. Divili byste se, ale ne všichni ho mají, především staří lidé nebo ti, kteří svou výplatu vždy dostávali hotově. Těm všem se jistě nebude chtít složitě zakládat bankovní účet pro jednorázové zaslání půjčky. Mnohem výhodnější je pro ně půjčit si v hotovosti a žít si dál svůj bezstarostný život bez bankovního účtu a poplatků za něj. Ale k hlavní výhodě máme i hlavní nevýhodu, tedy fakt, že společností poskytujících půjčky na ruku není moc, a proto budete ve výběru maličko omezeni . Hotovostní půjčky na ruku si můžete sjednat například u společnosti Zaplo, poskytuje je i Provident, Smart půjčka, Ferratum a další.

Půjčka na ruku až domů, na pobočce nebo složenkou

Peníze ihned na ruku jsou výhodné i v situacích, kdy jste v exekuci a máte obstavený účet. V každém případě se však může lišit cesta, jakou peníze dostanete.

Hotovostní půjčky

Přehled článků

Některé společnosti nabízejí donesení peněz až do domu, jiné preferují předání peněz na pobočce a u některých máte možnost peníze získat formou složenky. Z toho vyplývá další nevýhoda, jíž je delší doba dodání. Zatímco u bezhotovostních půjček máte peníze na účtu do 15 minut, na hotovostní půjčku si počkáte 2-3 dny v závislosti na způsobu, jímž vám jsou peníze doručeny. Výše hotovostní půjčky na ruku se různí, a proto si každý žadatel může přijít na své. V každém případě však musíte být obezřetní jako u každé půjčky. Pozor si dávejte na půjčky s lichvářskými úroky, na předražené úvěry, na půjčky na směnku i na další nevýhodné nabídky, třeba po telefonu, u kterých si nebudete moci pořádně pročíst podmínky.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa