Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Nebankovní půjčka od soukromníka na směnku

S půjčkami se roztrhl pytel, a proto si dnes žadatel o půjčku může vybírat - a to i v případě, že se ocitá v tíživé životní situaci.

Mezi nabídkami bankovních a nebankovních společností se vyskytují i nabídky soukromých osob. Na nabídky půjček od soukromníků můžete narazit na každém rohu - v novinách, na autobusové zastávce, na internetu...Protože jsou často poskytované oproti směnce, patří k těm rizikovějším.

Nebankovní půjčka od soukromníka na směnku patří mezi časté nabídky půjček

Nebankovní půjčka od soukromníka na směnku patří mezi časté nabídky půjček. Narazit na ni můžete takřka všude. Vzhledem k tomu, že určitý obnos peněz k půjčení nabízí soukromník, je potřeba se mít na pozoru. Pojďme si shrnout výhody i nevýhody tohoto produktu. Z výhod půjček od soukromníka jmenujme například fakt, že nemusíte dokládat příjem a k vyřízení vám často stačí jen občanský průkaz. Soukromníkovi zpravidla nebude vadit váš vysoký věk, nízký příjem, ani zápis v registru dlužníků. Proč? Nejspíš vám nepůjčí kdovíjak vysoký finanční obnos a ve většině případů s vámi půjčku vyřídí oproti směnce. Směnka je cenný papír, která nabírá platnost v jakékoliv formě. Ať je napsaná na papíře nebo na kusu dřeva. Obsahovat však musí všechny potřebné náležitosti. Žadatelé o půjčku, kteří směnku podepíší mnohdy ani netuší, do jakého rizika se řítí. Tíživá finanční situace jim zaslepí rozum.

Nebankovní půjčka od soukromníka na směnku - jaké jsou nevýhody?

Výhody nebankovních půjček od soukromníka stkví hlavně v jednoduchosti jejich vyřízení.

Nebankovní půjčka

Přehled článků

Mezi nevýhody patří velmi vysoké úroky i špatné podmínky splácení a samozřejmě už samotná směnka. Možná lepší varianta než půjčka od soukromníka na směnku je využití některého produktu nebankovních společností. Nebankovní společnosti nabízejí krátkodobé úvěry, nenahlížejí do registru dlužníků a ve většině případů nepožadují doklad o výši příjmu. Mají nastavená určitá pravidla splácení, které je potřeba dodržovat. Směnce a zástavě se u těchto společností však můžete vyhnout.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa