Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka na cestovní pas rychlá a spolehlivá

Chcete si rychle půjčit a nemáte k dispozici občanský průkaz? S půjčkou na cestovní pas to není žádný problém, zvláště pokud vám nejde o zapůjčení vysoké částky.

U tohoto typu půjčky mají navíc šanci i ti zájemci, kteří mají nějaký záznam v registru dlužníků nebo nemají dostatečný příjem. Půjčku v bance sice za takových podmínek nezískají, ale nebankovní společnosti a soukromníci dokáží uspokojit i tyto žadatele.

Jak požádat o půjčku na cestovní pas

Získat peníze prostřednictvím půjčky na cestovní pas je snadné a rychlé. Nejjednodušším způsobem je požádat a vyřídit vše online. Na stránce poskytovatele si vyberete odpovídající výši půjčky a termín splatnosti, vyplníte formulář a nahrajete požadovanou část cestovního pasu. Potvrdíte souhlas se zpracováním osobních údajů a počkáte na vyhodnocení půjčky. Po jejím schválení obdržíte smlouvu a po jejím potvrzení odejdou peníze na váš účet. O všech krocích při vyřizování půjčky na cestovní pas jste průběžně informováni emaily a SMS.

Komu je půjčka na cestovní pas určena

O půjčku na cestovní pas může požádat každý zájemce a většina z nich bude úspěšná. Protože není požadováno potvrzení příjmu, nejsou přísně posuzovány registrů dlužníků a kritéria jsou celkově mnohem mírnější než u bankovních půjček, požádat o půjčku na cestovní pas tak mohou i studenti, nezaměstnaní, matky na mateřské dovolené i důchodci.

Půjčka bez ručení

Přehled článků

To jsou skupiny obyvatel, kterým malá půjčka může výrazně pomoci, ovšem šanci na její získání nemají u banky žádnou a u většiny nebankovních společností pouze mizivou.

Splatnost půjčky na cestovní pas lze odložit

Velkou výhodou půjčky na cestovní pas je to, že pokud má dlužník potíže i v době, kdy má již půjčku splatit, může požádat o odklad splatnosti až na dalších 30 dní. Vše je jednoduché – stačí zaplatit poplatek za prodloužení půjčky, a odklad se automaticky nastaví. Důležité je jednat včas a nenechat termín projít. V takovém případě pak hrozí sankce, které u tohoto typu půjček nebývají malé a v konečných důsledcích mohou vést až k exekuci majetku.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa