Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

 

 

Snižte splátky a ušetřete s konsolidací půjček

Sjednali jste si velké množství půjček, občas ztrácíte přehled o tom, kdy máte co splatit, a někdy vám peníze scházejí a máte co dělat, abyste vyšli?

Pak by pro vás mohla být konsolidace půjček vhodným řešením. Sloučení půjček vás zbaví starostí s větším počtem smluv a splátek a ještě si můžete měsíční splátky výrazně snížit podle své potřeby. U některých konsolidací si lze ještě půjčit další peníze navíc.

Co lze zahrnout do konsolidace

Sloučení půjček je speciálním druhem úvěru, do kterého se spojí jak klasické půjčky, tak revolvingové úvěry. Vznikne tak jeden větší úvěr, ovšem s mnohem nižší splátkou, než kolik činily původní splátky. Odpadnou totiž různě vysoké poplatky u úvěrů, může se prodloužit doba splatnosti, konsolidovaná půjčka je většinou výhodnější i z hlediska úrokové sazby. Půjčky mohou být od nejrůznějších společností. Konsolidovat však nelze hypotéky nebo stavební spoření.

Konsolidace půjček není umožněna každému

Ne každý zájemce o konsolidace půjček může spoléhat na to, že mu sloučení půjček do jedné bude umožněno. Ke konsolidaci poskytovatelé přistupují jako k dalšímu úvěru, žadatel musí splňovat určitá kritéria, především by neměl být zapsán rejstříku dlužníků a splácet příliš velké množství půjček. Také musí mít dostatečný příjem. Proto mnozí lidé v krizi, kterým by konsolidace mohla skutečně pomoci, na tento typ půjčky nedosáhnou.

Konsolidace půjček

Přehled článků

Nejpřísnější kritéria mají banky, neúspěšní žadatelé mohou zkusit sloučení půjček u nebankovních společností.

Propočítejte si, zda by se vám konsolidace vyplatila

Sloučení půjček také není vhodné pro každého. Pokud máte více půjček s nízkými procenty úroků a bez poplatků, a máte je částečně splacené, dostali byste se na nižší splátku jedině prodloužením doby splácení. Pak ovšem za konsolidovanou půjčku zaplatíte o dost víc, než za půjčky původní. K tomu, abyste zjistili, zda je konsolidace vhodným produktem pro vás a vaše úvěry, se můžete informovat na nejrůznějších kalkulačkách, které jsou na internetu k dispozici i pro konsolidaci úvěrů.

Diskuse

 

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa