Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Výhodné půjčky

Možná i vás už dostihla reklama na velice výhodné půjčky bez úroků. Tak ideální produkt – zdá se vám to nemožné? Pak máte naprostou pravdu. Zadarmo ani kuře nehrabe a všechno má své ale…

Úroky alias…

Nejčastějším skrytým významem tvrzení o půjčce bez úroků bývá fakt, že zaplatíte více – jen se tomu bude říkat jinak. Poplatek za vyřízení půjčky? Navýšení? Smluvní odměna pro zprostředkovatele? Vyberte si a popusťte uzdu fantazii. Ta náležející poskytovatelům půjček je bezbřehá. A tímto způsobem se ze zdánlivě nejskvělejší nabídky stává past na důvěřivce, neboť konečná sumu, kterou za půjčku uhradíte, by vás, přepočtena na úroky, položila. A po takovéto půjčce byste rozhodně nesáhli!

Konkurenční boje o klienta

Přesto výhodné půjčky bez úroků – a dokonce i bez poplatků, navýšení, atd. existují! Společnosti je často inzerují jako speciální produkty zacílené na konkrétní okruh zákazníků, většinou ty nové, kteří přicházejí se žádostí o půjčku poprvé. Přestože reklamní akce bývají velice dobře zpracovány, aby vás jako zákazníka oslovily a přesvědčily, nezapomínejte, že prvotním a jediným účelem reklamy je právě přesvědčit. Přesvědčit vás o tom, že právě produkt, který nabízí, je ten absolutně nej. Na objektivitu tedy zapomeňte. Poskytovatel se vás snaží ulovit. Poprvé zadarmo, pokaždé příště za peníze.

Nebankovní půjčky ihned

Přehled článků

Nedůvěřuj, prověřuj!

Na informace získané pouze z reklamy se spolehne leda blázen. Jsou to vaše peníze, o které se jedná. Slogany o půjčkách bez úroků mohou být sice lákavé a podlehnout je lidské, ale přesto nezapomínejte na zdravý rozum. Nejenže by půjčka měla být vždy úměrná vašim příjmům a půjčovat byste si měli jen na věci trvalé nebo vzrůstající hodnoty, ale dobře si zkontrolujte skutečnou cenu půjčky a nenechejte si poskytovatelem nasadit růžové brýle – bez nich se pak bude svět jevit ještě mnohem pochmurnější než dříve.

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa