Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Studentská půjčka má výhodný úrok

Pokud chcete získat úvěr s výhodným úrokem a máte doma studenta, zamyslete se nad tím, zda by za úvahu nestála studentská půjčka. Tuto půjčku sice nenabízí velké množství bank, ale její sjednání je rychlé a většinou je studentská půjčka bez ručitele.

Půjčku na studium považuje za dobrý nápad a výhodnou investici většina studentů. Vyřízena může být studentská půjčka ihned, stačí si připravit doklady a absolvovat jednu návštěvu v bance.

Studentská půjčka je určena především vysokoškolákům

Nabídka studentských půjček je zaměřena především na studenty vysokých škol, ale za určitých podmínek by ji mohli získat i středoškoláci. V jejich případě se však nejedná o studentskou půjčku bez ručitele. Z půjčky je možno financovat studium na střední či vysoké škole, studia v zahraničí, rekvalifikaci nebo různé jazykové kurzy. Pouze někteří poskytovatelé trvají na kontrole účelu zapůjčených prostředků, většina bank však vyřídí studentskou půjčku ihned a účel půjčky dále nesleduje.

Studentská půjčka má více výhod

Půjčka na studium by mohla připomínat klasický spotřebitelský úvěr, je však ještě výhodnější. Studentská půjčka bez ručitele má nízkou úrokovou sazbu, většinou do 10%. Ručitel nebo spoludlužník je požadován až u vyšších částek. Za sjednání půjčky nebývá až na výjimky vyžadován žádný poplatek. Pokud má student pravidelný příjem například z brigád, ručitele nepotřebuje.

Přehled článků

 Půjčka bez doložení příjmu

Je možné uzavřít studentskou půjčku ihned a začít splácet až po ukončení studia, zde se ovšem o něco navýší úroková sazba.

Jaké doklady jsou potřeba pro studentskou půjčku?

Banky sice ve většině případů nekontrolují, na co byly peníze z půjčky použity, ale pro sjednání je potřeba přinést potvrzení o studiu a to každý rok obnovovat. Studentská půjčka bez ručitele tak může pomoci při pokrytí náhlých finančních potřeb rodiny. Základní podmínky pro získání výhodné studentské půjčky ihned je možno najít v prezentacích jednotlivých bank a doklady si dopředu připravit.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa