Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

I nevyužitá kreditní karta může být drahá

Chcete mít po ruce finanční hotovost pro případ nouze? Došli jste k názoru, že takovou vhodnou rezervou může být kreditní karta, kterou si pořídíte, uložíte ji a nebudete ji používat?

Za některé kreditní karty však platíte, i když z nich nečerpáte. Hodně záleží na poskytovateli a podmínkách smlouvy. Kreditní kartu můžete získat od banky nebo nebankovní společnosti různým způsobem. Buď o ni požádáte sami, nebo je vám nabídnuta v rámci nějaké akce. V každém případě se vyplatí pročíst si pořádně podmínky, zvláště část o nevyužívání karty.

 Půjčka

Přehled článků

 

Kreditní karta pro spolehlivé klienty

Jste dlouho klientem banky nebo jste úspěšně čerpalo půjčku od nebankovní společnosti? Pak jste již jistě dostali nebo brzy dostanete nabídku poskytnutí kreditní karty. V přiloženém dopise bývá zdůrazněno, že jste dobrým klientem a jako takovému je vám učiněna tato výhodná nabídka. Kreditní karta má již dopředu schválený úvěrový rámec. Nabídku nemusíte přijmout, pak kartu neaktivujete a nic nebudete platit. Někdy Vám poštou přijde již samotná karta, pak stačí provést aktivaci. V bankách většinou vyžadují i podpis smlouvy.

O kreditní kartu je možno požádat

Rozdíl mezi vyžádanou a nevyžádanou kreditní kartou může být velký. Za vyžádanou kreditní kartu se někdy platí i tehdy, jestliže není využívána. Navíc bývá klient prověřován v registrech, zda nemá větší dluhy nebo není pozadu se splátkami. Důkladné v prověřování jsou především banky. U nebankovních společností nemají tak přísné podmínky, takže kartu u nich lze získat snadněji. I u online žádosti je nutno počítat s prověřením bonity a registrů.

Karty se nabízejí i při splátkovém prodeji

K nabídce kreditní karty dávají lidé často souhlas například při nákupu na splátky. Po nějaké době jim pak přijde kreditní karta, kterou je ještě potřeba aktivovat. Pokud se rozhodnete kartu nevyužít, nebudete ji aktivovat, vrátíte nebo uložíte. Za tento typ karty se při nevyužívání nic neplatí. Vše vždy záleží na podmínkách smlouvy, které si určitě v klidu přečtěte. Uváženým jednáním se můžete vyhnout neočekávaným a pro vás zbytečným platbám.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa