Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka na směnku recenze

Měli jste někdy problémy se splácením, takže máte záznam v registru dlužníků, máte nízký příjem nebo již splácíte větší počet jiných půjček a další půjčka vám nebyla schválena? 

Řešením je zde půjčka na směnku. Půjčku na směnku získáte pouze od nebankovních poskytovatelů a soukromníků. Celý proces může být velice rychlý a potřebnou částku tak získáte v termínu, který vám bude vyhovovat, je však potřeba dát si pozor a ještě před podpisem směnky vše řádně zvážit. Půjčky na směnku nabízí i řada nepoctivců, jejichž cílem je získat majetek dlužníka.

Za rychlost se platí

Obrovskou předností půjček na směnku je rychlost jejich vyřízení a poskytnutí potřebných financí. Peníze lze získat jak v hotovosti na ruku, tak převodem na bankovní účet. Vše proběhne ihned po podpisu příslušné směnky. Vysoká úroková sazba bývá u půjčky na směnku pravidlem, dlužník platí více za jednoduché a nenáročné podmínky a za rychlost, se kterou získá zapůjčený obnos. Vzhledem k určitému riziku u půjček na směnku je potřeba důkladně prostudovat právě podmínky smlouvy, aby nedošlo k nepříjemným překvapením.

Zkontrolujte si náležitosti směnky

Směnka je druh cenného papíru, který dokládá finanční závazky dlužníka k jiné osobě. Směnky jsou obchodovatelné, pokud není toto právo vyhrazeno, mohou být prodány dalším osobám. Ten, kdo směnku podepíše, za ni ručí celým svým majetkem. Proto je nutné věnovat dostatečnou pozornost znění smlouvy o půjčce a samotné směnce. Dobré je také prověření poskytovatele, reference bývá možno najít na internetu, další informace jsou dostupné

půjčky na směnku ihned

Přehled článků

v obchodním rejstříku. Velmi důležitý je obsah směnky. Doklad musí být označen jako směnka, a má mít všechny náležitosti stanovené zákonem – příkaz k zaplacení částky, jméno a adresu plátce, dobu a místo splatnosti, adresáta částky, datum a místo vystavení směnky a vlastnoruční podpis vystavitele.

Podpis směnky dobře zvažte

Máte-li jinou možnost, jak si vypůjčit, uvažte, zda je půjčka na směnku to nejvhodnější pro vás. Nejedná se výhodný typ půjčky, úroky bývají skutečně značně vysoké, půjčku na směnku označují odborníci jako rizikovou. Sankce za nesplácení jsou tvrdé, směnka je dobře a rychle vymahatelná, takže se dlužník velice rychle může ocitnout v exekuci. Nepodepisujte směnku ve spěchu, vše si prověřte a promyslete, abyste s poskytnutou půjčkou byli skutečně spokojeni.

 

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa