Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky pro všechny kde opravdu půjčí

Nebankovní půjčky, tedy půjčky poskytované jinými subjekty než bankami, jsou více dostupné lidem než půjčky bankovní.

Zpravidla je může získat nejen osoba s doloženým pravidelným příjmem a s čistým štítem co se týče informací v registrech dlužníků, ale i osoby, jež mají záznam v těchto registrech negativní povahy a nevykonávají v současné době výdělečnou činnost (např. maminky na mateřské či rodičovské dovolené, důchodci apod.).

Pokud hledáte finanční instituci, u které s žádostí o půjčku s největší pravděpodobností uspějete, pak vyšší šanci máte rozhodně u půjček nebankovních. Aby vám však nebankovní finanční instituce opravdu půjčila, měli byste si vybrat a obrátit se na některou z věrohodných společností. Chcete-li se vyhnout podvodným nabídkám a jiným nepříjemnostem, je velmi důležité vybírat a jednat s rozvahou a ještě lépe se inspirovat zkušenostmi lidí z vašeho okolí nebo si pročíst recenze zákazníků té které společnosti.

Největší jistotu, že nenaletíte na podvodnou nabídku, jež těží z neštěstí druhých, přitom můžete získat v případě, že se obrátíte na některou z nebankovních společností, které poskytují tzv. ověřené nebankovní půjčky. Těchto společností je v České republice šest, a to: Cetelem, Cofidis, CreditON, Essox, Home Credit, Provident.

Nebankovní půjčky

Přehled článků

Vedle těchto prověřených a důvěryhodných společností samozřejmě na českém finančním trhu fungují ještě další subjekty, které nabízejí různé formy nebankovních půjček, u těch je však vhodné dávat si při sjednávání a podepisování dokumentů velký pozor, nenechat se tlačit do podepsání něčeho, čím si nejste jistí, neplatit žádné poplatky předem a už vůbec nepodepisovat bianko směnku.  Nebankovní instituce totiž opravdu půjčí velké většině zájemců o půjčku, ale existují bohužel i takové společnosti, které vám opravdu nepůjčí a navíc vás dostanou do problémů. Proto buďte obezřetní.

Diskuse

 

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Anketa