Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Krátkodobá půjčka

Půjčovat si je snadné, vrací se obtížně, to je stará známá pravda. Ačkoliv to ve chvíli, kdy se zavážeme k půjčce, nijak složitě nevypadá,

za pár měsíců či dokonce let můžeme (a zaručeně i budeme) na situaci nahlížet odlišně. Vyskytnou se nové potřeby, zatoužíme po něčem dalším, ale splátky půjčky nás budou stále tížit jako balvan na krku. Jak se vyhnout této nepříjemné situaci?

Nepříjemné povinnosti

Jakmile se jednou zavážete vracet peníze dle splátkového kalendáře, jste odsouzeni k měsícům a rokům nepodmíněně. Zachránit vás může jedině nepravděpodobná amnestie v podobě nečekaného dědictví nebo jiné finanční injekce – jak často se to ale v reálném světě stává? A navíc to pomůže jen v případě, že jste předem prozřetelně zvolili půjčku, kde lze složit mimořádnou splátku nebo ji doplatit kdykoliv, nejlépe samozřejmě bez poplatků…

Budoucnost – velká neznámá

Protože nejsme školeni (většinou) v četbě budoucnosti z křišťálové koule či čajových lístků, je při sjednávání půjčky nutno počítat i s rezervou, která by případně pokryla budoucí výdaje na cokoliv, co si zatím neumíme ani představit. Je to příliš složité? Pak zvolte jednodušší postup a tím je krátkodobá půjčka. Půjčte si dnes, zaplaťte za pár týdnů, zapomeňte na to.

 Půjčka na účet

Přehled článků

Velice vhodný přístup, pokud nepotřebujete právě statisíce.

Kdy je krátkodobá půjčka řešením

Krátkodobě půjčky mívají nastavenu splatnost v řádů dnů až týdnů, většinou jsou splatné jednorázově. Vzhledem k tomu je jejich výhodou, že i bez složitého počítání okamžitě víte, kolik vás to všechno bude stát. Výše krátkodobých půjček bývá maximálně pár tisíc, a proto je dokážete splatit z příští výplaty. Můžete si o takovou tedy požádat a překlenout tím těžké období v případě, že se vám v daný měsíc sešlo nečekaně mnoho výdajů. Nepomohou, jestliže se do podobné situace dostáváte každý měsíc, ale jde-li o výjimečnou situaci, je krátkodobá půjčka ideálním řešením.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa