Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Chcete refinancovat svou půjčku?

Vzali jste si půjčku nebo několik půjček a máte problémy s jejich splácením, nebo byste jen chtěli ulevit napjatému rodinnému rozpočtu. V době, kdy jste si půjčky brali,

mohla vaše finanční situace vypadat jinak, než v současnosti. Stačí potíže v zaměstnání, zdravotní problémy a najednou se ze splátek stává problém. Jednou možností je dohoda s poskytovateli a změna podmínek splácení. Když však poskytovatelé na dohodu nepřistoupí, je možností refinancování půjčky.

Refinancováním lze snížit splátky

Pokud byste chtěli jen snížit splátky, je refinancování půjčky dobrou volbou. Sice se prodlouží doba splácení a zaplatíte více, ale za to budete mít volné finanční prostředky pro svou potřebu. Refinacovat lze jak jednu, tak více půjček. Nové úvěry mívají většinou výhodnější podmínky a často je možno získat i prostředky navíc. Refinancování půjčky je navíc jednoduché a lze ho vyřídit poměrně rychle. Výběrem vhodného produktu lze nejen snížit splátky, ale díky nižšímu úvěru a minimu poplatků i ušetřit.

Refinancování za vás může vyřídit poskytovatel

Refinancování půjček dnes nabízejí ve velkém jak banky, tak nebankovní subjekty. Pokud si dobře vyberete, může poskytovatel refinancovaní půjčky zařídit vše za vás. Vy jen poskytnete patřičné údaje a podklady, uzavřete smlouvu, a poskytovatel celé refinancování půjčky vyřídí za vás. Protože na trhu půjček vládne velká konkurence, nabízejí poskytovatelé co nejvýhodnější podmínky a komfort při vyřizování, aby si zájemce vybral právě je.

Refinacovat lze i online

Poskytovatele refinancování půjček najdete i na internetu a jejich služeb můžete využít i online.

 Refinancování půjčky

Přehled článků

Projděte si však podmínky své původní půjčky a spočítejte si, zda se vám refinancování opravdu vyplatí. Někdy jsou v podmínkách půjčky uvedeny poměrně vysoké sankce za předčasné splacení. Porovnejte si podmínky staré půjčky a půjčky nové a zvolte si tu, která je pro vás výhodnější. Formality při refinancování půjčky za vás rád vyřídí vybraný poskytovatel.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

13.08.2018 RychlaPujcka.cz

Doména RychlaPujcka.cz je nabídnuta k prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte

Sociální sítě:

Anketa