Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky na směnku bez zástavy

Půjčky se na dobré slovo obvykle (vlastně nikdy) nedávají. Nestačí obličej nevinného cherubína, upřený pohled velkých modrých očí, pěkně říkat prosím, prosím…

Takhle dosáhne svého jen dvouleté batole. Život, ten skutečný, nás brzy naučí, že ani kuře zadarmo nehrabe a že je vždycky něco za něco. Co ale může nabídnout protihodnotou člověk, který nemá zhola nic – naopak si potřebuje půjčit?

Zástava – nic pro vás

Samozřejmě existuje zpravidla možnost nabídnout poskytovateli půjčky zástavu, ale ne vždy a ne každý má co nabídnout. A také nemusíte chtít, to je samo o sobě více než dostatečný důvod. Zástavy většinou bývají pro klienta nevýhodné, je potřeba nabídnout majetek v mnohem vyšší hodnotě, než kolik činí půjčka, a také o něj přijdete ihned při prvním náznaku problémů. Řešením v těchto patových situacích může být směnka.

Proč právě směnka

Půjčky na směnku bez zástavy poskytují desítky, ne-li stovky, nebankovních společností i soukromých investorů. Zástavou se v těchto případech stává sama směnka podepsaná dlužníkem, která opravňuje věřitele k vymáhání dluhu, nastane-li stav, že se svých peněz ve smluveném čase a výši nedočká. Vlastní-li směnku, soudy jeho nárokům obvykle bez průtahů vyhoví, čímž se jeho šance na vymožení dlužné částky významně zvyšuje.

Půjčit si můžete i vy!

Půjčky na směnku bez zástavy jsou dostupné velice širokému spektru klientů, většinou na ně bez problémů dosáhne téměř každý.

Půjčky na směnku

Přehled článků

Někteří poskytovatelé vyžadují po svých klientech před podpisem smlouvy doložení výše příjmů, ale najdou se i takoví, kteří se na nic neptají. Ať už spoléhají na vlastní zdravý úsudek samotného zákazníka nebo je jim prostě jedno, z čeho budete splácet. Máte-li tedy pocit, že splátky půjčky nebudou nad vaše síly, nic vám nebrání v tom, abyste si vyhlédli vhodného poskytovatele a vylepšili tak svou momentální nepříznivou finanční situaci.

Diskuse

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa