Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka na cizí občanský průkaz je bohužel možná

Půjčit si peníze není nic neobvyklého. Půjčit si je na cizí občanský průkaz bohužel také ne. I když jsou tyto případy ojedinělé, stávají se.

A proto je potřeba ztrátu občanského průkazu nahlásit bezodkladně. Půjčka na cizí občanský průkaz může ohrozit vaši existenci, a proto je potřeba se v dnešním světe, kdy na možnost půjčit si narazíte na každém rohu, bránit.

Svět půjček stále roste, s ním bohužel i riziko nesplácení

Zatímco dříve byla možnost půjčit si nějaké peníze dost limitovaná, dnes už v ní limitů najdete jen pomálu. Z každé autobusové zastávky, z novin a z internetu na nás vyskakují nejrůznější nabídky půjček, a proto je potřeba být ve střehu a každou nabídku přehodnotit. Se stále rostoucím a rozšiřujícím se světem půjček stoupá i riziko, že v případě ztráty občanského průkazu může dojít ke zneužití a vy pak zjistíte, že jste si sjednali půjčku, ze které nejenže nic nemáte, ale jejíž úroky jsou zdrcující. Půjčka na cizí občanský průkaz tedy možná je zejména u lichvářů a ne příliš renomovaných společností, které těží ne ze splátek, nýbrž z konečných exekucí. A proto je klíčové nahlásit ztrátu občanského průkazu včas.

Půjčka

Přehled článků

Půjčka může být i bezpečná

Ovšem půjčka může být i bezpečná. Stačí nejednat ukvapeně a nahlédnout pod pokličku více společností, porovnat jejich podmínky půjček a rozhodnout se dle zralého uvážení. Půjčku si dnes lze zařídit nejen u bankovních společností, nýbrž i u nebankovních společností, které ovládly finanční trh. U nebankovních společností máte samozřejmě větší šanci, že půjčku dostanete. Nebankovní společnosti často nepotřebují doložení příjmu a některé ani nenahlížejí do registru dlužníků. Rychlou půjčku si tak většinou můžete zařídit on-line.

Diskuse

 

Nabídka půjčky od více poskytovatelů

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa