Horní reklama nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Se správně zvoleným cestovním pojištěním si dovolenou užijete

Vyrážíte na dovolenou a kontrolujete, zda jste něco neopomenuli? Určitě nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění a zajistěte si tak, že vás na cestách nepřekvapí neočekávané události,

které by vám mohly způsobit velké finanční obtíže. Nenechte se uchlácholit tvrzením, že díky Evropskému průkazu zdravotního pojištění vám budou ošetření a péče poskytnuty všude. Uhrazena je pouze základní péče, zaplaceno však musí být vše, za co platí místní občané a zahrnuta není ani repatriace nebo asistence. Vysněná dovolená se tak může velice prodražit.

Základní pojištění a připojištění

Každý zájemce o cestovní pojištění se může rozhodnout, zda si zvolí pouze základní cestovní pojištění nebo zda si připlatí také za připojištění. Průzkum trhu se vyplatí, díky konkurenčnímu prostředí je nabídek mnoho, a každý poskytovatel nabízí různé výhody. V základním cestovním pojištění je obsaženo pojištění léčebných výloh a také repatriace. Další služby je možno zajistit připojištěním, např.

  • připojištěním pro případ úrazu
  • sportovní připojištěním u nebezpečných sportů
  • připojištěním zavazadel
  • připojištěním odpovědnosti za škodu
  • připojištěním stornopoplatků
  • a další

Cestovní pojištění včetně připojištění si můžete vybrat sami nebo volit některý z nabízených balíčků, které vyjdou mnohem levněji.

Podle čeho se při výběru cestovního pojištění orientovat

Důkladný průzkum nabízených možností jednotlivých pojišťoven se vyplatí. Jak podmínky, tak ceny poskytovatelů se mohou výrazně lišit, takže vynaložená námaha se vám rychle vrátí. Vyjděte z toho, do které země nebo zemí cestujete, pojištění se může vztahovat například jen na země EU. Navíc cestovní pojištění můžete uzavřít i na cesty po ČR. Také délka pobytu je důležitá, pokud vyjíždíte opakovaně vícekrát do roka, mohlo by se vyplatit celoroční pojištění. Velké rozdíly jsou ve výši základního krytí pojistných událostí, v případě zvýšeného rizika je možno zvolit vyšší krytí.

rychlá půjčka

Přehled článků

Připojištění pro spokojenou dovolenou

Pozor na oblíbené adrenalinové aktivity, ty obvykle do základního pojištění nespadají a je potřeba sjednat si připojištění. Také připojištění odpovědnosti za škodu vám může ušetřit mnoho starostí a financí. Nemusíte se děsit škod, které na cestách způsobíte vy nebo vaši rodinní příslušníci – do výše pojistného krytí vše uhradí pojišťovna. Připojištění pomůže i v situaci, kdy je poškozeno nebo ztraceno vaše zavazadlo – pozor však na možné vyloučení elektroniky nebo fotoaparátů. A určitě si zkontrolujte, zda máte v pojištění zahrnutu asistenční službu. Kdykoli můžete zavolat, vysvětlit, o jakou záležitost se jedná, a asistenční služba vše zařídí za vás

Diskuse

 

Nabídka půjčky od více poskytovatelů

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa